bugün

send nudes.
Kalbi boş olsaydı keşke, sevgimle doldururdum ama beynine bi çözümüm yok.
değer mi lan bir orospu için, değer mi? - ağır roman.
Herkes yerini bilecek. Sen şöyle kalbime geç azizim.
ne kadar güzel başlarsa başlasın, hep sonunu hatırlayacaksın.
iyilik meleği sandığımız herkes aslında kötülüğümüzü ister olmuş. Yalanlarla yaşıyoruz.
Kabul görmek için uyma davranışı sergilemek, insanın sıradanlıktan sıyrılamamasına neden olan en büyük engel. Ve hepimizin birbirimizden uyma davranışını sergilemesini beklemek, en büyük günah.
şu ''nasılsın'' sorusuna
''iyiyim'' demekten
çarpılacağız bir gün.
Her nefis ölümü tadacaktır.
Zaman kolay geçiyor, biz zor zamanlardan geçiyoruz.
çok da şeyetmemek lazım.
Lanet olsun bu hayat, lanet olsun bu sevgi, lanet olsun çaylak olduğum için 40 karakterden az entry kabul etmeyen sözlük.
Söyle; yalnızlık sayılarla alakalı mı?
Kaç ölüm gerek yalnız sayılmak için? Söyle! -ADOS.
Gündüzün şeri gecenin hayırından yeğdir.
'sahlep gibi insan sevilir'.
gönlü geniş insanları seviyorum. vefakar insanları, kusur kapatanları, açık aramayanları, kendi gibi davrananları, başkası olmayanları seviyorum.
görsel
çok şey vardı anlatılacak . o yüzden sustum. birini söylesem diğeri yarım kalacaktı. sen duydun mu sustuklarımı?

oğuz atay
nabıcaz be kâmil?
Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının sözleri,
Biri dişlerini döker; öteki düşlerini..
kralı gelse yıkamazdı bizi de, prensesi yolladılar işte...
ağır kamyon arkasıdır.
Ruhum Fatma Girik filmi kadar karanlık, Günüm sanki Şems-i Tebrizi'den bir kıssa.
Düşüncelerimi tahmin etmiş gibi: “Ben böyleyim işte!” dedi. “Ben garip bir kadınım… Benimle ahbaplık
etmek isterseniz birçok şeylere tahammüle mecbur kalacaksınız… Çok manasız kaprislerim, birbirine uymaz saatlerim vardır… Hulasa arkadaş olduğum kimseler için pek müziç*(Rahatsız edici*) ve anlaşılmaz bir mahlukum…” Sonra kendini bu kadar fenaladığna kızmış gibi keskin, adeta kaba bir sesle ilave etti:
“Ama keyfiniz isterse… Kimseye ihtiyacım yok… Kimseye minnettar olmak, kimsenin dostluğunu, lütfunu istemek niyetinde değilim… isterseniz…” Ben hep aynı yavaş ve korkak sesimle: “Sizi anlamaya çalışacağım… ” dedim.
bazen insanlar orkidelere koşarken kır çiçeklerini ezdiklerinin farkına varmazlar.
bir bakışıyla öldürenler sadece o bilim kurgu filmlerindeki özel güçleri olan kahramanlar sanıyorsanız, siz hiç aşık olmamışsınız demek.