bugün

aliskanlik yaptigimdir. hatta su an pizza soyledim. aciktim da baya. istahim acildi bu aralar. buz gibi kola ile soyle gelsin de yiyeyim.
double quarter pounder buyuk boy menu ile yine tesrif ettigim aktivite. bunlari da yagli ellerle yaziyorum. iyyy klavyenin her tarafi yag oldu. isimi bitirdikten sonra temizlik sart.
her gece yaptığım , zararı çok olan ve erken ölmenize sebep olabilecek aktivite.
düngece koca bir tabak makarna yedim evet . napim uyuyamyorum ki aç aç .
Gece yemek yeme alışkanlığı olan insanların bizden tek farkları,
obez olmalarıdır.
hem sağlıksız hem gereksiz kilo ve yağlanmaya sebep olacak eylem.
gece yemek yemekten öte, yiyip yatılıyorsa zamanla reflü şikayetlerinin başlamasına sebep olabilecek eylem.
en güzel öğündür. hayatta olduğunuzu hissettirir. gece yemek yemeyen insan ne biliyim... biraz şey gibi..
gelsin kilolar göbeğe insanıdır.
Yapmayı sevdiğim eylemdir. Fazla yemeyin derim yatamazsınız o mideyle. Yedikleriniz ağza falan gelir.
mastürbasyon gibi. yerken iyide sonrasında pişman oluyor insan.
cok huzurlu. hele de bayram sarmasindan yiyorsan.
" yarın bayram gezmesinde veririm ya'" düşüncesi bu eylemi yapmaya zorlar.
çok tatlı bir harekettir lakin maliyeti de bir okadar tatlıdır sabaha ağrıyan karın ile ve gece görülen kabusla ağzınıza edilmiş bir şekilde uyanırsınız.
Genellikle babamı da ayartıyorum. Bir de üzerine tost yaptırıyorum. Sonra bir odadan diğerine koşuyoruz. Yada gece yürüyüşe çıkıp eve dönüşte birşeyler yeriz sonra keşke yürümeden önce yeseydik diye pişmanlık duyup evin yolunu uzatırız.
Aile bireylerinden kimsenin görmeyeceğini düşünürek yenirse daha güzel iner mideye.
Sağlık dergileri, yeme alışkanlığınızı değiştirmenizi söylüyor. Öncelikli olarak da gece yemek yememeniz gerektiği. Eğer yatağa gitmeden önce yemek yerseniz, pek çok kaloriyi yakmayacağınız ve metabolizmanızın geceleri yavaşladığı anlatılıyor.

Yapılan pek çok araştırma, asıl önemli olanın günün hangi zamanında değil ne kadar yediğinizin önemli olduğunu ortaya koyuyor. Mesela isveç'te yapılan bir araştırmaya göre 86 obez erkek ve ortalama ağırlıktaki 61 kadın arasında, ne zaman yemek yediklerine bakılarak bir fark olmadığı ortaya çıkmış.

Aşırı kilolu 2.500 hasta arasında yapılan bir araştırmaya göre de günde üç öğünden fazla yemenin obeziteyle bir ilgisi olmadığı belirlenmiş. Aslında yapmanız gereken çok basit; vücudunuzun yaktığından daha az kalori alın.
eve sizin saatle 3 4 gibi geliyorum, ne bok yiyim amk yemek yemeyip o saatte.
kiminle nerede ne yediğinize göre zevki artacak olan yemek zevkidir. yumurta da kırabilir, baharatlı menemen de yiyebilirsiniz arasında fark vardır belki de kokerec belki de etli çorba içersiniz adamına göre değişen eğlencedir.
kilo almaya vesile olan aptal durum.

bok varmış gibi yedim.
yedim ve yedim.

ağzıma sıçayım.
sıçayım da kusayım.
Az önce yaptığım eylem, şu an vicdanım sızlıyo.
yaptım.

hiç acımadan yaptım.
koca akşam az yemedim belki...

ama sabaha kadar oturmak kolay değil be!!

acıkıyor insan!!!

neyse.
yarın abur cubur yemiycem.

2 saat daha uyanık kalıp su falan içmem gerek.

tanrım.
lütfen gözlerimin kapanmasına izin verme!!!

çok pişmanım ama bir anda oldu...

neyse ya.
ağlama leia.
ağlama.

han solo seni böyle de beğenir!!!!!!!

beğeniyo.

aşkım benim.

canım.

sevgilim.

çapsız oğlumun babası.

hayatımın anlamı.

kilo aldıran bir eylem.
Vazgeçemedigim eylem, kilo aldiriyor ulan.

Elma yesem iyiydi oysa.
Normal bir kahvaltı veya akşam yemeğinden daha zevk verici bir eylemdir.

(bkz: Özellikle yatak da yenilince çarpılırmışsın)
Kilo falan düşünülmemelidir. Şimdi bi sucuklu yımırta ya da bi tost güzel olmaz mıydı yani ? Lanet olsun bazı üşengeçlikler