bugün

Bunu sorgulayacak kadar zihniyetsizsiniz ! Size ne arkadaşım gece çıkar veya sabahlar bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Kendinize gelin bi an önce zihniyetinizi değiştirin gece çıkan kadın ne fahişedir ne orospudur. Sizin gibi erkek orospuları yüzüne oluyor bunlar. KENDiNiZE GELiN!
kizin namusundan suphe etmem ama gece sokakta gordugu her kiza orospu gozuyle bakan adamin adamligi da namusu da suphelidir!
namus metasını en çok ağzına alanlar en namussuzdur. bu su götürmez bir gerçek.

bu kurama göre başlığı açan dingilin isminden de anlaşılacağı gibi, anormal bir durum var burada. yazın bi kenara sorunlu bu;

geçmişte tanıdığı bir kız gece vakti dışarı çıkmış.
Lan bırakın milletin namusunu. Kendinizi temiz tutun yeter.
Namusunu sorgulamak bize mi kaldı?

Kimsenin hayatı sizi azıcık bile ilgilendirmez.
Kendi hayatına bakacaksınız. Hangi sebepten olursa olsun, cinsiyet farketmeksizin herkes istediği saatte çıkabilir. Geç veya erken kimseyi ilgilendirmez. Saygılar.
söyle bakalım alican.

fahişelerin genelde dışarıda oldugu zaman dilimi hangisidir?

-ee gecedir ögretmenim.

bu kadar yeterli sanırım teşekkürler.
Vardır ve sizin gibi şerefsiz itler bunu sorgulayamaz bile. Siktiğimin namus bekçileri, erkek çıkça iyi hoş, kız çıksa namussuz. Beyinsiz cahiller herkesin beyni sizin gibi cinsellikte değil. Namus sadece beden korumayla da olmuyor. Zihniniz namussuz sizin. Hangi dağda yetiştiniz de yoktur diyebiliyorsunuz? Çıkarım, dolaşırım, gezerim, şerefsizin teki laf atsa bir güzel ağzını burnunu kırarım. Kızları böyle sindiremez kimse. Gerekirse dövüş eğitimi alacaksın, hepsine haddini bildireceksin. Kızlar; bu namus bekçisi gerizekalılar tükenmez, kendinizi korumayı öğrenin. El alem ne der diye düşünüp bir şeyler yapmaya korkanlar var. Kime ne kardeşim? Gece gece adamın asabını bozuyorsunuz. Beyni sikinde insanlar.
O kadar sinirlendim ki. Yoktur diyen herkes kendini sorgulasın. Ayrıca bunu diyen bir erkekse eğer umarım sokağa çıkınca bu aklına gelir de bir andaval peşine takılır. Düşündüğünüzü yaşayın ve namussuz damgasının size ne kadar yakışacağını düşünün. Tekrar hepinizin her şeyi kaldıran pis midenize sokayım.
Kapının eşiğinde bırakmıştır.
bir yazara sinirlenmeden önce profiline bakmanın şart olduğunu göstermiştir. veya zaten Uludağ sözlük gibi bir yerde böyle şeylere sinirlenmekten bir şey çıkmayacağının farkına varılmalıdır.
(bkz: uludağ sözlük trol yuvasıdır)
ozan güven'e devredilesi başlık..

(bkz: kaç yaşındasın sen)
Yıl olmuş 2020 hala gece çıkan kızın namusundan söz ediyoruz. Her gece dışarı çıkan kız vurduruyor olmalı dimi. Toplum olarak Çok şeyi unuttuk. en önemlisi de utanmayı unuttuk.
Penis kafalılara dert olan namus. Bu kafaya göre geceleyin sokağa çıkma erkliği temsil eder. Acı olan şu ki memleket insanının yarısı bu kafada. iflah olmaz, eğitilemez, düzelmeyiz. Köpeğin eğik kuyruğu gibiyiz.
Size ne bundan? Belki işi var. belki canı sıkıldı. belki hava serinken, ortam sakinken yürümek istedi. belki spor yapmak istedi. belki açık havada kafa dinlemek istedi. belki yürüyüş yapmak belki de hava almak istedi. Bu nasıl bir gerzeklik? Yoksa siz geceleri dışarda gördüğünüz her kıza korna çalan kesim misiniz?!!
sanırım bazıları için büyük dert olmuştur. olm bu kadar mı işsizsiniz? sizlerin basit, sıradan ailelerden geldiğini düşünmüyorum. evet, istanbul 1970'te 3 milyondu ve şuan ipini koparan dağ kaçkını, mağara adamı farsi haşhaşiler geldiği için 20 milyon ama sizlerin o kültürsüz, kin-nefret içeren namus gibi kavramları genetiğine işlemiş ailelerden geliyor olduğunuzu varsaymıyorum. e o zaman derdiniz ne? siz şu boş kavramları bırakmadıkça, çocuklarınıza da bu kavramları aktardıkça kadın cinayetlerinin önüne geçebiliyor olamayacağız. zaten türkiye denilen topraklarda bir kadınla sevdiği için değil de, kadın maymuni soylardan gelmediğinden dolayı istediğiyle seviştiği için sevgili olan erkekler olduğu için evlilik oranı yerlerde. çünkü kendi annesi görücü usulüyle ya da geceleri uyumadan önce üfürerek mum söndürme ayiniyle evlendiği ve kendileri bunlar sonucu dünyaya geldiği için "zaten sevişiyor bende sevişeyim" mantığıyla yaklaşıyor bir kadına. bunlar olmuyor demeyin, ben tüm eğitim hayatım boyunca dışardan bakınca anlayamayacağınız ama ailesinden genetiğine aktarılmış cehalet yüzünden kadınlara bu gözle bakan erkekler gördüm. saçma başlık. neyse yazmaya kalksam sabah olur.