bugün

hangi düğün salonundan kaçtıysa, ensesinden tutup çıktığı yere geri sokulmalıdır.
bir de çok kızılmalıdır kendisine.
seni ammına goduum sürtüğü seniii! o kadar davetli! elti! görümce kaynana.. damat! seni bekliyor sen gelmiş orman köşelerinde sürtüyon. sikerler kızım seni buralarda bak! sikerler anlıyo musun?! hayır, neyin tribindesin kızım anlamıyom ki!
Neyseki sabah oldu.
Kocasını beğenmemiştir.
Ben korkarım. Besmele çeker kaçarım.
Bayan değil kadındır.
Açık oylayıp ortada bıraktığımız sözlük kızları olmalı.
gece ormanda işim olmaz amk. sabaha kadar ağlasın bana ne.
Ardından da tüm bilinen duaları okuyup, oradan tüymek.
hemen yanina gidip neden agladigini sorarim sonra ona kalacak bir yer ayarlarim yemegini yaparim sonra polisi arardim.
görsel
(bkz: türkisch horror)
görsel
görsel
Tabiki Arabanıza alınız. Mazallah başına birşeyler gelebilir. Tinercisi var psikopatı var birde gece gece aman allah korusun.
lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum nidası atmaya neden olabilir. *
muhtemelen cindir.
Acilen orayı terketmenize dair işarettir. Çıkın oğlum manyak mısınız siz.
geceleyin ormanda ne işinizin olduğunu sorgulatacak durumdur.
Paranormallik öğesidir kendisi.
Yanına yaklaştıkça ilginç hareketler sergilemeye başlar kendisi, sonra kafasını ters çevirir, ondan sonrası klasiktir.
pippa baccadır.
elinde kocaman kılıç, yüzünde demir maske ve üzerinde eski çağ savaşçılarının demir zırhından olan atlı bir şovalyenin size doğru koştuğunu görmekten iyi bir olaydır..
budur!! oldu mu şimdi bu. hem de bu saatte. uyu uyuyabilirsen şimdi. bildiğin kabus bu. allahını seven böyle şeylerin sadece gerçek hayatta ve normal kosullarda yaşanabilir olabileceğini, bu gördüğümüzün 5. boyutlarla hiç ilgisinin olmadığını, rüyalara asla giremez olduğunu falan söylesin.yalvarırım
dede korkutma...
26 yıllık insanım, bu yaşıma geldim korkuyorum hala bu tip saçmalıklardan yani napıyım.
marmariste bir arkadaşımın başına gelmiş hadisedir. ama otoyolda değil ormana sınır bir otel odasında. 4 kişiden 2si altına işemiştir.
muhtemelen ayakları da ters olan gelindir..fazla durmadan topukları yağlayın derim..
eğer bir rüyaysa, "hayıra yormak" gerekir. "ağlayan gelinlikli bayan" size kavuşamadığı için ağlıyordur. gece ve üstelik ormanda bulunması, yolunu kaybetmişliktir, bilinmeyence sarılmak demektir, korkudur. o gelin korkuyordur ve kollarınız tarafından sarılmak ve kendisini güvende hissetmek istiyordur. o sizin kaderinizdir. yarından tezi yok, kısmetinizi geceleri ormanda aramanız gerekir.

(bkz: rüya tabirleri)
güncel Önemli Başlıklar