bugün

hassas bir mideye sahip olma durumunda ilk bir saat içinde mide bulantısının kendini göstermesiyle sonuçlanacak olan eylem.*****
kendinizi mutlu etmek için yapacağınız en ''tatlı'' yöntemdir.
(bkz: bir obezin günlüğü)**
bu zevkli eylem sonrasında ,üzerine soğuk su içildiği vakit
sabah vcye koşma
ve saatlerce vc den çıkamama sorunuyla karşı karşıya kalınabilincek durum.
akabinde mide yanmasının verdiği zevk sonsuzdur.*
mide üşütmesine yol açabilecek durumdur.
girilen tatlı krizini mümkün olan en az kalori ile atlatmak için iyi ve serinletici bir seçenektir.
regl da olup aynı zamanda diyette olduğunuzun belirtisidir.regl tatlı ihtiyacınızı zirveye çıkarmıştır.ama diyet olduğu için yapılacak birşey yok dediğin anda kalorisi daha az olan dondurma seçilir.
hele ki üstünde çikolata sosu varsa aman sabahlar olmasın denilecek durumdur.
süper bir zevktir. mevsimlerden kışsa gripseniz burnunuzu çeke çeke yersiniz dondurmayı. eşşiz bir zevktir.
adana gibi sıcak memlekette her gece farz olan eylem.
Şimdi yaptığım durum. Nedendir bilinmez canım sıkıldığında dondurma yerim yaz, kış fark etmeksizin. Gecenin bir vakti olmuş yarısını bitirdim bir kutu dondurmanın.
aha birazdan yapacağım eylem. yaklaşık 1 buçuk aydır devam ediyorum. can sıkıntısına birebir. kafanızda soru işaretleri büyükse abdik guptik aromalardan kaçının, sade kakao iyidir. onun dışındakiler dikkat dağıtıyor, soruna tam odaklanamıyorsunuz yerken.
bulmak daha zordur, bulmuşsanız yeme noktasında sıkıntı yok yani. aldım şimdi bir külah.
başka bişey yemekten iyidir, sevinilesi durum.
Büyükçe bir kutu bitirilince üşüyorum beynimin içi dondurma durumu meydana getirir.

görsel