bugün

aranıyorlardır...
(bkz: niyeti bozmuş yazar)
(bkz: gece 04de online olan uludağ sözlük kızlarının asıl amacı)
bu başlığı bekliyoruz efendim.
aranandır diyen aranandır. kimsenin arandığı yoktur. bu saatte burada olan erkek yazardan da hiç farkı yoktur.
başlığı açan yazarın içinin karası dışına vurmuştur ki böyle düşüncelere kapılmıştır .
çalışan nöbet tutandır.
onlardan biride benim .
normal kızdır. ne var yani?
büyük ihtimalle vizelere hazırlanıyorlardır.
onlarda insandır. bu saatte de açık olabilirler. bunda şaşılacak nedir anlamış değilim.
evlenilecek kızdır o. futbol maçıda izler seninle o. Ama benim gibisine rastlamamalısın.
Vizelere, çalışmaya çalışıyordur.
yatmaya karar veren kızdır.sözlüğe çoktan doyan lakin karim mohsen'in sesine doyamadığından yatamayan kızdır.
gece 04 de online olan uludağ sözlük erkekleri ile aynıdır. hatta bir çoğundan daha masumdur.
Vampir kizlardir gunduz uyur geceleri uyanik olurlar.
(bkz: sözlükteki hatunları tespit etme taktikleri)
staj raporları ile uğraşıyor da olabilirler ...
hem "eee ne var bunda" diyen hem de uygun görmediği bu başlığa entry girerek "bakın ben bayanım ben de buradayım hadi bana yazın çok yalnızım belki buradan size geçeriz" mesajı vermeye çalışan iki yüzlü ve samimiyetsiz bayanlardır.
böyle bir başlık açmaya neden gerek duyulduğunu anlamadığım olaydır. gece 04 de online olan uludağ sözlük erkeklerinden farklı olmayan kızlardır.
aranan kızlar bunlar değildir. aranan kızlar bu başlığın altına aa bu benim evet benim buyrun gibi entry giren kızlardır. aranan ne ayrıca lan yollu bunlar yollu.
sınavlara çalışan sert kahve ve dinlendirici müzik eşliğinde ders çalışır .
öğrenci diye nitelenecek kısım.*
kendilerinin giris saatine takmis baykuslardan habersiz olan kizlardir.
kesinlikle "haci ama gerçek" tir. uyuduğunu görmedim henüz.
saati gelince eleştirilecektirler. gece 04 olsunda öyle eleştirelim, daha erken.