1. 1.
  ankara devlet tiyatrolarının şinasi sahnesinde sahnelenen oyun. özellikle füsun günuğur ve levent şenbay'ın performansları göz doldururken, text oldukça iyi. verilmek istenen mesaj ise oldukça net. komedi dram örneği olarak başarılı bir eser, tavsiye edilebilir.
  1 ... caez
 2. 2.
  Ankara devlet tiyatrosunda oynayan Pervin Ünalp tarafından yazılan (özellikle textini beğendiğim) gidip görülesi oyundur yaklaşık 1.30 saat kah güldürür kah gırtlakta düğüm olur. Arkadaş grubundan çok çift olarak izlemek için daha ideladir.
  2 ... f628
 3. 3.
  şu sıralar ankara küçük tiyatro'da izleyicilerle buluşan, benim de seyretme imkanı bulduğum oyun. oyun boyunca gülmekten kendinizi alamayacağınız sahneleri oldukça fazla olmakla beraber; oyunun sonlarına doğru kendinizi hüznün pençesine atar, her ne olursa olsun seni seviyorum demenin zevkini tatmanın paha biçilmez olduğu düşüncesiyle sevdiğinize koşarsınız. izlenilesi bir oyundur. ayrıca oyun iki perdeden oluşuyor ve toplam 1 saat 40 dakika sürmektedir.
  ... nbates
 4. 4.
  ortanın çok altında bir oyun.

  vicdanı not: tabii şunu da belirtmekte fayda var, oyunun metni ne kadar iyi olursa olsun ki hiç iyi değildi, oyunu iyi ve kötü yapan unsur oyuncudur. oyuncularda gerekli samimiyeti yakalayamazsanız ve sahneye bir oyun izlediğinizin farkında olarak bakarsanız, yapacağınız yorum 'ortanın çok altında bir oyun' olacaktır. tecrübeyle sabit.
  1 -1 ... saman sarisi
 5. 5.
  ilk izlediğinde güleceğin, ikinci izlediğinde ise güldüklerine ağlayacağın oyundur.
  1 ... euzerque