umarım "ya allah bismillah allahu ekber"cilerin işi değildir.
yeryer forumvari tavırların görüldüğü ama umut vaadeden sözlüktür, modlar böyle devam ederse yani ipin ucunu kaçırmazsa "beklenen" sözlük olabilir.
ilk denemeleri olan gazisözlük ilgisizlikten dolayı kapanmıştı. şimdi bir daha denediler bakalım. inşallah tutar. sözlük dünyası hızla gelişiyor kendilerine alacakları paya bağlı olarak ya problemli çocuktan direkt köpeğe geçecekler ya da yıldız olacaklar. bekleyip göreceğiz.
ligde 5. lik için yarışacaktır.
uefayı zorlar.
akşamları uludağla birlikte sürekli online olduğum sözlüktür.
ülküücülük karşıtı enry girince karmanın eksilerde dolaştığı sözlük.
yazar olup deneyeceğim sözlüktür. zira buralardan çok daraldım. Hem orada belki düzgün bir moderasyon falan da vardır.
sözlük yazarlarının moderatörler ile iletişime geçmeye olanak veren sözlük. bizimki gibi entry silinip neden belirtmemezlik de yaptıklarını sanmıyorum. gelişmeleri ali kırca dan dinliyoruz.
üyelik aldım neymiş ne değilmiş bi göreyim diye. anında yazar oldum.
iki entry arası zaman farklı yaklaşık 30 dk olunca insanı sıkıyor cidden.
iki entry arasında 30 dakika olmasın diye üye alımlarına devam eden sözlüktür.
yazarı olduğum sözlüktür. aldanılmaması gerekir zira bazen bastırılmış hayvani güdüler başlık olarak çıkabiliyor. çok aktif bir sözlük değil.
içinde referadum anketi bulunan sözlüktür. oyların yüzdelik dilim toplamları 101 yapmaktadır.
üye alımına devam eden sözlüktür.

http://www.gazisozluk.org adresinden ulaşabilirsiniz.
acilen el atılması gereken sözlük...
yazarları tarafından oylama gabızlığına maruz kalan sözlük.
yöneticisi tarafından " anne kızlık soyadı " istenen sözlüktür. efendim ne yazık ki sözlük camiasını arkadan takip etmektedir. gazi üniversitesi için çok yakında sağlam bir sözlük geliyor, sabır...
laikçi sözlük. alınan bilgilere göre dindar yazarların girişine izin verilmiyormuş...
yavaş yavaş ülkücüler tarafından biliniyor ve sözlüğü otakları haline getiriyorlarmış izlenimi veren sözlüktür, kaliteli bir kaç yazarı da yok değildir.
yöneticisi tarafından " komik " açıklamalar yapılan sözlüktür.

http://gazisozluk.org/yazino/41489

(bkz: hele soluklan yeğenim)
(bkz: bu sene iyi gazisözlük yaptı)
kesinlikle ama kesinlikle özgürlükçü olmayan bir klon sözlük. başka bir sitenin adresini verdiğinizde anında siliyor ve sizi atmakla tehdit ediyorlar, gerekçe ise reklam yapılmasıymış. zaten girilen her entry reklam değil midir? birebir şahidim. yoksa asla birilerini kötülemek için kötülemem arkadaş.
herhangi başka bir sözlüğün linkini ve ismini paylaştırmayan kloncuktur. ha uludağ ve ekşi paylaşılırsa ona bir şey diyemezler tabi...

her yerde reklam yapıp kendi sitesinden reklam yaptırmayan, gazi üniversitesi'nin özgürlükçü yapısını internete yansıtmayan bir sözlüktür. *
oha lan aşırı dandik. kusura bakmayın çaylak çaylak* sözlük formatına uymadan bir şeyler de yazdım ama neyse. baştan alıyorum;

çok dandik bir statüye sahip olan aynı zamanda sahibinin vahşi bir ormanda bu siteyi kurduğunu düşündüğüm sözlük, inanılmaz.
uludağdaki ülkücüleri göndermeyi dilediğimiz sözlük.
gelişmekte olan, sakin huzurlu bir sözlüktür. ancak yazarlar arasında kız düşürme muhabbeti sürekli döner. ayrıca yazarlar mesajlaşmaktan entry girmeye pek vakit ayıramıyorlar.