klasik selia sıçmığı.
maaş olarak ne kadar aldıgını cidden çok merak etmeye başladım.
yedi ceddine küfür ettirmenin sağlam bir maddi karşılığı olmalı bence.
kaça sövdürüyorsunuz sayın selia?
gayrimüslimle evlenen müslüman kadın müslümanlıktan çıkmış olur,evlendiği andan itibaren artık o da bir gayrimüslimdir.
görsel

bununla evleneceğine eli ayağı düzgün biriyle evlenmiştir o kadar.
sanırım o kişi tuğze kazaz.
görsel
Kuran-ı kerim'de hakkında ayet olup olmadığını bilmediğim durumdur.
evet kardeşim cidden bilmiyorum kuranda gayr-ı müslim ile müslüman evliliği hakkında bir hüküm veriyor mu? ben rastlamadım. ay yasak bu işte yaa diye dolanan dal yarakların da hiç birisi bir copy paste yapıp ayet vermiş kaynak göstermiş değil.
doğrudur tabiki. burada delikanlı inançlı türk gençleri varken ne idüğü belirsiz maymun tipli hristiyan davarlarıyla evlenmek büyük terbiyesizliktir.
Erkeklerin umrunda olmadığı sürece kadınların da umrunda olmayacaktır.

Çoğu sizden daha efendi. Yalan mı?

iki kız gördüğünüzde öküz gibi bakıp iç geçiriyorsunuz, bu çocuklar böyle değil, yanında Kim olursa olsun yine sana bakıyorlar. Havalanmıyorlar.
Tek amaçları seni eve atarak xp kazanıp lvl up yapmak olmuyor.

"isyansa isyan"!

Edit: görüyor musunuz sizden çok daha yakışıklı olduklarını söylemeyi unutmuşum.
iyi insan olsanız bu ikinci plan olurdu çünkü...
Yanlış bir düşüncedir. Gayrimüslim bir insanı kendi dinimize çekmesi olağandır. Olası bir durumda din değiştirmesi tabi ki yanlıştır.
Tamam radikal değilim ama kuran okumadan "ay yok ayol öyle bi yasak" diyene de sinir oluyorum.

Spifalcon21'in de dediği gibi yasaktır kardeşim. Gayrimüslim ile evlenen kadın islamdışı sayılır, erkeğe de böyle bir özgürlük tanınmaz!!!! Mümin erkek de mümin kadınla evlenmek zorundadır.

Ha sen dersin ki "ben zaten islam'a inanmam", o ayrı. Ama "böyle bir kural yok" deme; var!
gayrimüslim ile evlenmek kadınlara yasak, erkeklere yalnızca ehl-i kıble olmak şartıyla caizdir. sebeb iktidarın kocada olması ve kadının itikadını değiştirebilme ihtimalidir.
öküzle evlenen ise inektir. ve güzel ülkem o inek ve öküzlerden müteşekkildir. arada bir insanına raslamak mümkündür.