bugün

gaylerle alay eden davardır. anlamsız yere, boş yere, hiç bir gerekçesi olmadan dalga geçilmesinin nedeni henüz bulunamamıştır. bir örneği aşağıdaki linkte göreceğimiz çeşitlerdendir.
(bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)
galler de diğer devletler gibi başlıbaşına bir devlettir. dalga geçmeyin ve ibnelik de yapmayınız!
(bkz: gülme komşuna gelir başına)
zihinsel olarak yitik insandır.. farklı olanı ötelemeyi ilke edinmiş bir zavallıdır.. koyun olmayı tercih eder çünkü beyni fikir üretmeye, pozitif düşünmeye, akıllı olmaya kapalıdır..
ismail türüt'tür efendim. gaybana diye türkü yapmış utanmadan. nakaratında geçen gaylar bana gaybana sözüne hiç girmiyorum bile.
tahammülsüz insandır.
Eşcinsel ya lezbiyenlerle alay edip, aşırı reaksiyon gösteren birisi, muhtemelen onlardan birisidir. Kendi kimliklerini, böyle abartılı ve şiddetli biçimde gösterince, kendini heteroseksüel gibi gösterebilir.. O anda bir ilişkisi yoksa bile, bir ortamı olduğunda, böyle bir ilişkiye girmeye de müsaittir. insan psikolojisi, toplum baskısıyla kendini savunmaya geçer. Bu ya alay etme ya da şiddet gösterme yoluyla olur.

Bu insanlarla alay etsen ya da etmesen ne olacak ? Sen görmezlikten gelince, toplumda bir tane kalmayana kadar silinecekler mi ? Hepsi bir anda o mantığın 'normal' dediği insan türüne mi dönücekler ? Görmezden gelerek sadece kamplaşmayı arttırırsınız, onları topluma kazandırmak ve normal bir iletişimle topluma kaynamalarını sağlamaktır önemli olan.
boyle tiplere hayat bu, dalga gecme dalga gecilecek konuma gelirsin demek gerekir. gay miyim ? hayir degilim. ama bu hayatta konu ne olursa olsun, en rezil durum bile olsa dalga gecmeyi anlamsiz bulan biriyim. sacmadir, cocuk hareketidir.
kul kınadığını yaşamadan ölmez, sanırım kur'an-ı kerim'de de böyle bir şeyden bahsediyor. tam bilmesem de ilerde büyük ihtimalle başına gelecektir. çocuğu/torunu ya da başka bi yerden vuracaktır onu bu küçük gördüğü şey..
tam bir sığ ve toplumla şekillenmiş insandır. kendi görüşlerinin kendi içinde bile bir önemi yoktur sadece dışardakiler ne der ne yapar mantığıyla yaşamını sürdürür.
Sikilince değil alay edilince zorlarına giden gaylerce eleştirilir.
-what he say?
+geylır.
türkiyenin digiturk kalitesi gibi insanlara ihtiyacı varken, bu türler çanak anten görevini üstlenmektedirler hala.