bugün

bende depresyonda yatıyordum çok sıkıldım.

Boşuna gelmişiz bu dünya ya.

Dün ki izlediğim filmden sonra biz boşa yaşıyoruz amk dedim.
Galiba dışında çoğu insanı anlatan cümle. Herkes gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirip aktif bir seks hayatı yaşamıyor neticede. Bazılarının kalbi çatır çatır kırılıyor.
öldükten sonra medeni halin bir şey yazmaz. ölmeden önce yazdırmaya bak.
Nasil bir derman bekliyorsun knk.
Milletin ciddiye almayıp alaya alıp geçip gittiği, önemsemediği cümle. Bir insanın kalbinin aşk yüzünden mahvolabileceğini ve asla eski haline dönmeyeceğini çoğu kişi anlayamıyor. Çok üzülüyorum.
Ne güzel işte çıtır ve dinç..
Ben evlenip boşandım kısmetse ikinciye evleneceğim Filipinli sevgilimle. O kişi ben değilim. Ama ben de 20 li yaşlarımın başında kesinlikle bekar öleceğimi düşünüyordum. Ama öyle olmadı. Henüz ölmedim ama herhalde bekar ölmem.
Başlığı Queen ravenna açtı sandım.
ben de true sandım ama o bu saatte buralarda olmaz...
Ulu'da bir true atasözü. Aaa ben şok başlığı true açmamış. Rabbim herkesin gönlüne göre hayırlı eş nasip etsin.
Daha ne istiyosun olumm.
bir kadının kahrını çekeceğine azrail'in kahrını çek kanka !..
Meriç, kadın kahrı? Hayallerde yaşıyorsunuz. Evlenmek isteyenlerin çoğu erkek. Para yemek isteyen Kezbanlar hariç evlenmek isteyen kadın yok.

Boklu donunu yıkatacak hizmetçi peşindeler ama evlilik meraklısı değillermiş. He tabi.
Galibası fazla, lanetlendiğimden emin olduğum için yalnız ölecek olmam büyük olasılıktır. Kadınlara da teşekkür ederim, ufacık bir şansı bile çok gördünüz. Hep başkalarına gittiniz. Ne kadar teşekkür etsem azdır !
Galiba kelimesinin fazla olduğu söz. Bütün hata bende değil mi ? Bana şans verip tanımaya çalışmayan kadınlar hep hatasız zaten.
Bende cidden böyle düşünmeye başladım. Hayatımda kimse yok, yalnızlığın dibini yaşıyorum hatta ama evlilik yolunda ilerleyebilecegim, hayat arkadaşım, ömrümü paylaşacağım birisinin olacağını düşünmüyorum. Ne kendime güveniyorum ne hayatıma alacağım kişiye.