bugün

galatasaray tesadüfen şampiyon oldu.

aziz yıldırım.
uyan oğlum okula geç kalacaksın.

anne.
hayaldi gerçek oldu.
RTE.
sabah oldu hadi işe geç kalıcaksın.
yinede 6-0.

fenerbahçeli bir taraftar.
uefa kupası değil, şampiyonlar ligi de değil, süper kupa hiç değil, kıtalararası kupayı istiyorum ben.

ali ağaoğlu.
çocuğum nereye kayboldu bu salondaki biblolar.
götümüze girecek başlıklar, olur mu olur neden olmasın bir fenerbahçeli olarak galatasaray adamlar uefa kupasını aldı, şampiyonlar ligi neden olmasın, olabilir ama o zaman ben bir fenerbahçeli olarak intihar ederim.
uefa kupamız daha değerli.
doğru mu samet?
-aziz başgan
galatasarayın şampiyonlar ligi şampiyonu olması fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir.

-dirk kuyt
ama bizim şampiyonlar ligi kupamız var.

-fenerbahçelilerin yeni eğlence repliği bu olurdu.
psikolojik üstünlük bizde.

-aziz yıldırım.
3 temmuz sürecinde...

-aykut kocaman.
Şampiyonlar ligi şampiyonu olması psikolojik üstünlüğün onlara geçtiğini göstermez bizi 6-0 yenmeleri lazım hala psikolojik üstünlük bizde. Aziz yıldırım.
13 senedir kadıköy'de galibiyetiniz yok. fenerbahçe taraftarı...
artık ölebiliriz.

- galatasaray taraftarı.
- 40 yıllık balcıyım böyle bal görmedim.
osman usta
"oğlum uyan işe geç kalacaksın."

bir gs taraftarının annesi
zirvede birakicam. fatih terim.
bizim bu sene daha çok kupamız var, kadın voleybol kupası, masa tenisi kupası, 13 yaş altı yüzme kupası, satranç kupası vs vs vs

bir fenerbahçe taraftarı
aziz yıldırım: tesadüf.
gs taraftarı: sana göre tesadüf. bize göre sike sike...
elektrikli battaniye de şok kampanya !

tüysüzler mensucat.
beklenen bir durumdu, çünkü 2000 yılındaki o uefa kupasını almış galatasaray ruhu bu yıl geri gelmişti. sonuçtada şampiyonlar ligi kupasını galatasaray ın olması olağan bir durum. önemli olan su acaba gs almanya milli takımını ve ispanya milli takımını eleyebilecek mi. demek istediğim çeyrek finalde rakip bayer münih olursa ve elerse gs alman milli takımını elemiş olacak. çünkü alman milli takımı schalke ve bayer münih takımı futbolcularından kurulu. yarı finalde ve finalde de barcelona ve real madrid i elersek ispanya milli takımını elemiş ve kupayı almış bir takım olacak gs. çünkü ispanya milli takımı barcelona ve real madrid takımlarının futbolcularından kurulu. bunu basarabilecek güç ve ruh var mı gs futbolcularda. evet fazlası ile var.