bugün

aklımın almadığı transferdir 6.75 milyon euro bonservis artı 5 milyon euroya aldığın lorik cana ve yıllık 2.2 milyon eurodan 5 yıllık imza toplamda 22.75 milyon euroluk bir külfet bir kaleci için bu kadar para bence büyük kazıktır.

edit: kazığın tadını sevmişler.

edit: 22.75 milyon ueroluk kazığı yedikleri halde vay amk nasıl yönetim lan bu diyemeyen lafı eveleyip geveleyenler fenerbahçeye getiren mallar var, drogba reyes forlan diye aylarca oyaladılar yönetiminize laf edeceğinize fenerbahçe siki gezdiriyorsunuz ağzınızda.

edit: guiza'dan yenen kazığı guiza başlığı altında fenerbahçeliler neler yazmış oradan görülebilir ayrıca bjk ts ve gs'ye attığı gollerle acımızı hafifletmiştir, guiza geldiğinde ispanya gol kralı ve milli takım futbolcusuydu kazık yenmiştir ama gs'ye giren kazığı hafifletmez, ilkokullularla tartışmaya girmemek lazım ama bazı şeyleri anlatarak kazanılabilir yaratık şu galatasaraylılar benim umudum var.

edit: dünyanın 7. kalecisi gibi birşeymiş yahu aynı turnuvada lugano en centilmen futbolcu ödülünü aldı gerzekmisiniz.

edit: dünyanın en iyi 7. kalecisi olmakla bağlantı aramış arkadaşa beynini kullanırsan anlarsın diyecem ama sanmıyorum böyle bir yetisi olduğuna, yani iş hikaye muslera'nın en iyi 7. kalecisi olması lugano'nun en centilmen futbolcu seçilmesi gibidir. buffon, david de gea, casillas, valdez, volkan, cech, julio cesar, Manuel Neuer daha bir çok kalecisi sayarım bunu iddia eden adam muslera'nın 3 maçını izlemişse ben bir bok bilmiyorum diyorum. lazio forumlarını takip edenler bilir nasıl sattık diye adamlar havaya uçuyor geçen yıl 4 maçı sırf bu adam yüzünden kaybettiler.
muslera için değecek bir paradır. sezon içinde göreceğiz, ufuk ve aykut'un yediği facia gollerden sonra muslera'yı izlemek çok zevkli olacaktır.
galatasarayın iş bilmemesinden kaynaklanıyor.

not: işini bilse kasada kalan para ile bir sürü maç satın alabilirdin galatasaray.
Maç satın alarak şampiyon olan bir takımın uefadan yediği kazığın yanında ufacık kalmıştır.

edit: eksile eksile. Ha bu arada 2-2 imiş şu anda.
22,75 milyon euro 5 yıllık maliyeti olduğu için kazık mazık yoktur ortada. güney amerika'nın şampiyon takımının kalecisini (bu kaleci 2-3 sene öncesine kadar buffonun veliahdı olarak gösteriliyordu) avrupa kupalarına bile gidemeyen bir takıma senelik 4 milyon euro'dan aşağı fiyata getiremezsin zaten.
sadece galatasaray'ı ilgilendiren durumdur.

bedavaya leo franco, robinson zapata gibi adamlar alınır, bunlar kim, hiç galatasaray'a yakışıyor mu denir. para basılır fernando muslera alınır, çok para verdiler, kazık yediler rererrörörö denir.

edit: sahi bir güiza vardı, ne oldu ona?
Fenerbahçenin güizadan yediği kazığın yanında hiçbir şey olan kazıktır.
kazık değil yatırımdır. kaleci 1 kere alınır. muslera transferi, taffarel ve mondragon'dan sonraki en önemli transferdir. angutlar anlayamaz.
fenerbahçe maçında bekaret testini sokulacak kazık yenmediyse de fenerbahçe sokup gidecektir öyle değilmi de santic, leo söylesene olum, zapata sen anlat bu eziklere.
olmayan kazıktır. muslera kalitesini real madrid maçında fazlasıyla belli etti. galatasaray bu sene ucuz paralarla çok iyi oyuncular almıştır hem de avrupa'da olmamasına rağmen. ve mondragon'dan sonraki kaleci problemini de çözmüştür. nerden sataşcağınızı şaşırmayın.
Dünyanın 7. kalecisini alıyorsun (bkz: fernando muslera), Dünya Kupasındaki, Copa America'daki, Lazio'daki performansı belli. Daha yirmilerinin başında, ve çok yetenekli. Daha satışını hesaba katmadan hakkında söylenen kazık iddiaları tamamen kıskançlıktır. Olmayan kazıktır.
Ya şu yıllık ücreti maliyet saymak ta bir ntvspor modası sanırsam.

Abicim mal mısınız? O parayı zaten vereceksin, o hesaba girersek, alex dediğin adamın maliyetine girerim, emre'ye girerim, santosa girerim,

Gel güizaya girelim istersen?

Bonservis: 14 milyon avro .
Aldığı yıllık ücret: 3 milyon avro .

Totalde : diğer masraflar hariç ( e madem maliyet hesabı yapıyoruz) 23 milyon avro.

linkteki habere göre attığı her gol 2 milyona gelmiş kendisinin.

http://www.haber365.com/H..._Basina_2_Milyon_TL_Aldi/

Bize bunlarla gelmeyin artık. Hakikaten gelmeyin.

editto: zorunlu edit, en centilmen futbolcu ödülü ile en iyi 7. kaleci olma arasındaki bağlantıyı kurana yüz bin lira veriyorum!!!

bu arada, copa america'da en centilmen seçilen oyuncunun da, STSL'de yıllardır ne kadaaar centilmen olduğunu dikkatle izliyoruz. O kadar centilmendir ki, FB'den gidince, şu açıklamayı yapmıştır:
"Bu benim için mükemmel bir tecrübe. PSG ile kupalar, şampiyonluklar kazanıp gidebildiğim kadar ileri gitmek istiyorum. PSG'nin büyük hedeflerinin olması beni buraya çeken sebeplerden biri. Bu kulüp öncelikli olarak Fransa şampiyonluğu olmak üzere bir çok kupaya talip. Avrupa'daki hedeflerimizden bahsetmeye bile gerek yok. Her alanda yarışan bir kulübün parçası olmak, kariyerimdeki bir EKSiKLiKTi."

Hala diego lugano diyorsunuz,Hala Aziz Yıldırım diyorsunuz.
(bkz: #13035394)