bugün

üzüldüğümüz bir karşılaşma olur.

ama asla taşkınlık çıkmaz. yada öyle olsun diye umut ediyorum.
sukru saracoglunun yikimina sebeptir.
boğarız onları! su ile.
(bkz: Ulubatlı souness)
gs en fazla iki puan farkla gelir. 2004 - 2005 sezonunda olduğu gibi cimboma koyar şampiyon oluruz.*
küfür kıyamet içinde geçer ama sonuç belli zevk almasına bakmak lazım sözü akıllara gelir maç sonu seve seve o tur atılır.
çok mümkün olmayan durumdur.

son maçın kadıköy'de oynanması sizce tesadüf mü? o maça çıkarken en fazla puan farkı 2 olacaktır. fenerbahçe'ye son bir şans vermek için tüm senaryolar bence. çünkü şike davasıydıi küme düşmeydi, futbolcuların mağduriyetiydi, avrupa'ya gönderilmemesiydi bir ton olay var. federasyon mahçubiyet yaşamamak ve o yüklü tazminat davasını unutturmak için şampiyonluğu fenerbahçe'ye vermek istiyor doğal olarak. ben holigan galatasaraylıyım. ve ne yazık ki şampiyonluktan yana umudum yoktur.

umarım yanılırım.
o değil de, çok değil birkç yıl önce "sulu maç" olarak tarihe geçen maçta Fenerbahçe Ali Sami Yen'e bir maç önce ilan ettiği şampiyon sıfatıyla gelmişti. bu kadar mı çok koydu, bu kadar mu içinize girdi ki aynısının bırakın yaşanmasını yaşanma ihtimali doğunca bile kudurdu galatasaraylılar. Kaldı ki yaşansın, ne olacak gs daha önce hiç mi şampiyon olmadı? hiç mi şmpiyon sıfatıyla çıkmadı fenerbahçe karşısına? Fenerbahçe hiç mi yapmadı aynısını?

eğer birkaç yıl önce Fenerbahçe'nin şampiyon olarak Ali Sami yen'e çıkması için diyorsanız ki "yıllar önce bize çok büyük yıkım oldu çok fena içimizde hissettik hala çıkmadı, çok fena girdi" evet haklısınız burada yazın "fenerbahçe için şoyle bir yıkım olur böyle bilmemne olur" diye.. Yok, futboldur bir takım şampiyon olacak, o birkaç yıl önceki durumda fenerbahçe'nin şampiyon olmasına ne kadar üzülmem gerekiyorsa o kadar üzüldüm vs. o zaman fenerbahçe için de aynısı söz konusu olacaktır. ne oluyor yani? kaldı ki henüz gerçekleşmiş bir durum bile değil (ki bizim gerçekleştirmişliğimiz var), sadece ihtimal üzerine kopuyor bunca yaygara. ne sokmuşuz zamanında arkadaş..
ihtimaller dahilinde olabilecek durumdur.sonuçta matematik diye bir şey var efendim.gerekli maçlar alınırsa puanlar toplanırsa bu puan farkıyla gidilebilir.tabi bir galatasaraylı olarak istediğim birşeydir.maç sonunda da tabelada yazmasını beklediğim yazı ise "olsun biz sizi 6-0 yendiydik bi keresinde"