bugün

Valla eğriye eğri doğruya doğru lig pandemi sonrası yeniden basladıktan sonra kim ne oyun oynadı bilmiyorum da bizim sahada bir sik oynamadığımız ayan beyan ortada. Kimse kusura bakmasın.
galatasaray'ın büyüklüğünü hazmedemeyen odaklar tarafından kurgulanan ve galatasaray'ın 5. yıldıza giden yolunu kesmeyi amaçlayan oyunlardır. galatasaray varsa adaletin olduğu yerde vardır. adalet yoksa galatasaray da yoktur. bu da böyle biline. ama devran döner, bu camia bunların bedelini sahada ödetir.
görsel
görsel
iddaaa falan işte.

Galatasaraya oynayıp kuponu yatanlar eksilemiş. Ben olsam ben de kızardım haykü.
imparatore terime corona bulaştırılarak devam ettirilmiş oyunlardır. imparatore şanlı bir komutan gibi covid in içinden geçerek oyunu bozdu tabi.

anasını satayım her sene şampiyonluktan uzaklaşan(lar) "cia peşimizde herkeş bizimle uğraşıyor" diye ağlamaya başlıyor.
Biz en son 4 3 3 oynadık Galatasaray üzerinde 3 çaktık.
şampiyon olunca ses seda yok şampiyon olamayınca başlıyorlar bahaneleri sıralamaya himmetçi orçolar.
Çok pis oynuyorlar öyle böyle değil. Ahaha.
Normal değil bak samimi söylüyorum .
medya trabzonsporun hakimiyetindedir arkadaşlar. böyle olunca da trabzonsporu o da olmazsa beşiktaşı şampiyon yapmak için teşkilat kurulmuştur. a sporu açın bakalım kaç defa trabzon haberine denk geleceksiniz. galatasaray ve fenerbahçe elimine edilmek isteniyor.
genelde 4-2-3-1 şeklinde oynanır.
Ligdeki bütün takımların Galatasaray'a karşı birlik olması ve fb'yi şampiyon yapma üzerine kurulu oyunlardır.
Yakında kokusu çıkar bu işin.
Es geçilen penalltilari, grimsi ofsaytlara bakınca insan halleniyor.

Neyse alayını üst üste koyar dizeriz. Severiz.