bugün

galatasaray türkiye'nin real madrid'idir ve bu denklemde fenerbahçe'de barcelonası oluyor. . . Tabi liseli ergenler bilmez barça 3-5 yıldır real'i anca yeniyor ondan önce real nefes aldırmıyordu. Tıpkı gs-fb gibi efendim. . .

Edit : ayrıca efendim ispanya'da da aydın kişiler real madrid'i tutar tıpkı türkiye'de ki aydın kişilerin galatasaray'ı tuttuğu gibi.

Edit 2 : ayrıca bir ayrıntıya daha değinmek isterim
ki bu sezon ligde ;
galatasaray şampiyon oldu , fener kupayı
aldı , galatasaray'da süper kupayı..
birde ispanya'ya göz atalım ;
real madrid şampiyon oldu , barça kupayı
aldı , real madrid'de süper kupayı...
(bkz: bu da mu tesadüf)
(bkz: ebenin amı ali sami)
sonuna kadar katıldığım tespittir. hatta o kadar ki daha önce söylemiştim.
gs-fb arasında maç rekabetinde fenerbahçe öndedir o yüzden doğru olmayacak olan önermedir.. ancak başarıda doğru olan önermedir..
kaynımda da var. çekme yapıyor... aynısı... kaynımda da...
aksine real madrid, ispanyanın galatasarayıdır.
real madrid türkiye'nin galatasaray'ıdır, demediğimize dua edin ibibik fenerliler, burası zırlama duvarı değil kemçirmelerinize aykut kocaman başlığı altında devam edin.
hiç bir şey başka bir şey değildir zira her şey kendisidir.
real madrid'li futbolcuların kendilerini yere atmadıkları nedeniyle doğru olmayan önermedir.
real madrid türkiyedir aslında. ama galatasaray da hollandanın barcelonası olabilir. fenerbahçe de italyayı andırmıyor dersem yalan olur .
ya allah aşkına bırakın herkes kendi olsun yeter.
not: sapına kadar galatasaraylıyım. hatta *.
bi önermedir. bundan yola çıkarak sabri de cristiano ronaldomuz mu oluyor?
galatasaray barca ya daha yakındır. real madrid her sene ortalığı sarsacak transferler yapar, galatasaray bu seneyi saymazsak transferde pek bomba patlatmazdı. barcelona alt yapıdan yetiştirdiği oyuncuları yıldız yapar takımında oynatır, galatasaray da.

sonuç olarak gs barcelona, fb ise real madrid dir. son olarak sapına kadar galatasaraylıyım*. el classico da ise madrid i destekleyirum.
barçanın sadece bir moda olduğu ispanya'daki asıl gerçeğin real madrid olduğunu değiştirmez

tabi örneklemeyi birebir yapmak uygun olmaz pek

ama türkiye'deki asıl abi elbette galatasaray'dır

fenerbahçe sadece kazandığı küçük başarılarla kendini çok daha fazla tatmin ve motive edebilen bir camiadır o kadar..
ankara ve istanbul gibi türkiye'nin en büyük ve en gelişmiş iki şehrindeki fenerbahçe taraftarının daha fazla olduğunu bilmeyenlerin söylemidir.aydınlar tutarmış.sizin en büyük aydınınız aydın yılmaz be.
bu durumda fenerbahçe'nin barcelona olması gerekir.

gerçi real madrid ve barcelona taraftarları arasında "ezeli rekabet ebedi dostluk" vardır. fenerbahçe ile galatasaray taraftarı düşman gibi amk.

derdiniz ne olm sizin? aynı havayı soluyoruz, aynı tarlada yetişen ürünleri yiyoruz, aynı barajdan gelen suyu içiyoruz...

lan aranızda bıraksak birbirini öldürecek tipler var. manyak mısınız lan siz? vay amk ya. bildiğin düşman kılığına girmiş itler var. fenerbahçeli, galatasaray formalı birini gördüğünde saldırıyor. galatasaraylı, fenerbahçe formalı birini gördüğünde saldırıyor. insanlığınıza sıçabilirim şu an. sonra da çıkıp "haydi birlik olalım, lay lay lom" diyorlar. sinirlendim bak yine. ulan 2 dk sakin olamayacak mıyım ben bu sözlükte?