bugün

--spoiler--
(bkz: bu ateşi üfleyerek söndüremezsiniz)
--spoiler--

aysal.
kuyruk acısı olan bir fenerli söylemi.
daha da değişecek olan ağızdır. bütün bunlar siyasi bi komplodur, kardeşimiz fenerbahçeyi'de böyle yaktılar demek ki eöööeeeğğğğhh şekline dönecektir 2 gün sonra.
üflesek de söner galiba ya.
not: galatasaraylıyım.
"arabamla geldim, arabamla gidiyorum." bülent tulun.

o kapağı sık da hava kaçırmasın canım...
devlet stat yapar beğenmezler,son anda küme düşmekten kurtulurlar utanmazlar,uefa kupası der 10 yıl yatarlar laf lafa geldi mi biz en büyüğüz derler.hadi lan ordan beleşçiler.
taraftarlığın sadece rakip takımlara bok atmak küfür etmek hakaret etmek olduğunu sanan galatasaray taraftarlarının yaptığı ağız değişimleridir. asıl galatasaray taraftarları başından beri şike dalgasının kendisinide vuracağını bilmiştir ve hiçbir takıma şerefsiz, yalancı, şikeci yakıştırması yapmamıştır. cahil ve çoluk çocuk olan taraftarların değiştirdiği ağızlar bizden değildir.
fenerli taraftarların galatasaray tesislerine toplanıp destek vermesi gereken durum. "fenerbahçeden galatasaraya KOCAMAN destek" diye pankart açılabilir mesela.
hala kendilerini sütten çıkmış ak kaşık zannediyorlar. neremle güleyim bilemedim.
galatasaray taraftarı neden ağız değiştirsin dediğim durumdur, varsa galatasarayımızın her hangi bir suçu kanunlar işletilsin cezamız neyse çekeriz, bazıları gibi vay efendim biz olmazsak ligin marka değeri düşer, anadolu takımları ekonomik yönden çöker gibi havlamalara girmiyoruz, girmeyiz de. biz galatasarayı süper lig de oynuyor ya da avrupada kupa aldı diye sevmiyoruz, galatasaray nerde oynarsa oynasın taraftar her zaman yanındadır.
fenerbahçe'ye göre sütten çıkmış ak kaşık olduğumuz aşikar.
küme düşecekler ya, uçurumdan düşerken galatasaray'ı da peşinden sürüklemek istiyorlar.
evet öyle galiba soruşturma başında takımıyla gurur duyuyordu soruşturma sonunda da daha fazla gurur duyuyor ağız değiştirmekten kasıt bu ise.
hayatın acı bir gerçeğidir.
fenerbahçe taraftarı gibi sürekli suçlunun arkasından durmasından iyidir.