bugün

bütün gs li futbolcuların inandığı ve tüm galatasaraylıların istediği bir olaydır.
olur mu olmaz mı bilmiyorum ama eğer böyle birşey gerçekleşirse bu rakip takımın baya işine gelicektir. gsnin kadiköydeki cenabetliğini gördükten sonra o mactan pek umutlu olacagımızı sanmıyorum*
galatasaray in kadikoy de uefa kupasi ni kazanmasi ile sonuçlanacak olay.
mümkün olursa eğer, aziz yıldırım'ı çıldırtacak, gaza getirecek ve transfer şov yaptırtacak olaydır. *
beni galatasaray'ın kopenhag'ta uefa kupası kazanmasından daha çok sevindirmeyecek olay.
(bkz: futbolun güzellikleri)
(bkz: just a perfect day)
ne finali oldugu belirsiz oynamadir. oynama ! dir.

galatasaray'in kadıköy'de dünya kupasi finali oynamasida olabilir.
dereyi görmeden paçayı sıyırmak gibi olmasın ama bordeaux maçından sonra akıllara gelen durumdur.
eğer Kadıköy de final oynar ve kupayı alırsak, o mutluluğu hayal bile edemiyorum.
inanmak başarmanın yarısıdır diyerek yola çıkan saygıdeğer galatasaray klübü zoru başarma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Son dakikaların ülkesi olan memleketimde hep son dakikalarda hayatımızın akışı değişmiştir ve bu gidişle kadıköyde final oynamak ve son dakikalarda ki performansla uefa kupasını yeniden almak kaçınılmaz bir sonuç gibi gözükmektedir.
zamanında yapılmıştır gene yapılması muhtemeldir fakat bu seferkinin en güzel tarafı kadıköyde bu kupaya sahip olup sahayı sarı kırmızı renklere boyamak olacaktır.
kupaya hasret bu stadın kupa görmesiyle sonuçlanacak eylem. ama galatasaray alırsa o kupayı o stadda, çok büyük olay olacaktır. en azından caddebostanda bir tur atılacak olması oranında kupa görmesi anlamına gelecektir.
kim ne derse desin, galatasaray bunu yapar üstüne bir de kupayı alırsa, kimi fenerbahçeliler o bize karşı dakika başı kullanmayı çok sevdikleri "kadıköy" kozunu bir daha ömrü billah ağızlarına alamazlar, gurur gerekir azıcık.
gerçekleşme olasılığı arttıkça aziz yıldırım'ın kadıköy'ü kökünden dinamitlemesi olasılığınında arttığı durum.

Ezeli rakipler arasında bir daha ele geçmeyecek tarihi bir fırsattır aynı zamanda.
Bir galatasaraylı olarak beni ve tüm taraftarları çıldırtırcak olaydır. (bkz: Çıldırın çıldırın).
zordur. ama imkansız değil. - dimi lan sarbi -
Eğer şu fani dünyada Sabri denilen imam kılıklı adamın bir şutu kaleyi bulduysa ve üstüne üstlük gol olduysa; Galatasarayın Kadıköyde final oynaması çok da şaşırılmayacak bi olay olacaktır.
(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)