bugün

diğerlerinin aksine 4 yıldız taşıyan tek forma.
görsel
Skici formadır.
çok güzel tasarım elinize sağlık.

şanlı forma.
zaman zaman pembe olur mor olur ardanın da dediği gibi her sene bir o. rengi olur.
galatasaray renklerini bilmeden sarısına ve kırmızısına bok atanları görmemizi sağlayan asıl formadır..

vişneye çalan koyu bir kırmızı ve içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı

çay yok mu çay..
tuvalette kıç silinmez iğrenç renkli forma..
fenerbahçeli biri olarak yazdığımdan dolayı lütfen art niyet aramayın a dostlar.

parçalı olacak aga o forma. ben gs'de şu işi bir türlü anlamıyorum. futbolcu parçalıyı istiyor, taraftar parçalıyı istiyor, ama ne hikmetse sahaya o formayla çıkmamak gibi bir gayret var bu kulüpte. bir ara çok uzun süre neredeyse hiç giyilmedi. ulan uefa finaline beyaz forma ile çıktılar be.

alayım şimdi, "fenevlilere dert olmuş bla bla..."
saygı duyulması gereken formadır. hem o formayı terletenlerin hem de benim gibi rakip taraftarların.
parçalıdır. sarı kırmızıdır.

yanına tff istediği için farklı renklerde forma yapıyorsunuz anladık da,

her maça siyah formayla mı çıkılır amk?

bize parçalıyı geri verin lan yeter.
Kimisi demişki iki sezondur bayraksız çıkıyor, sonra verilen bayrak oraya buraya diktiriliyor diye.
Galatasaray'ın formaları bu şekilde satışa sunması bir pazarlama stratejisidir.
Galatasarayı illa ki bir türk illa ki bir müslüman tutacak diye birşey yok.
Ve formayı satın alırken bir yabancı orada türk bayrağını istemeyebilir, bu gayet normal.
Ben de Manchester city forması alsam, üzerinde ispanya bayrağı olsun istemem. Bu bundan ibarettir.
Galatasaray'ın formaları bu şekilde satışa sunmasının altında başka sebepler aramayın.

Ayrıca forma üretmeyi de sizden öğrenecek değiliz!

Edit: belki bilmeyenler vardır, Galatasaray formanın yanında Türk bayrağı veriyor. Orcinal hemde.
Edit 2: kimsede dememiş ki Manchester City ispanyada mı diye. Kalsın öyle.
en isabetli yorumu vaktiyle arda turan yapmistir.
bu sene sadece parçalı formasını beğendiğim kutsal forma.
ne transfere ne de bilete bizim aşkımız renklere. kutsaldır.
belki de fransa bayraklı olarak çıkarılır.
parçalıdır.
kutsaldır.
avrupa kupalarında türkiye cumhuriyeti' ni başarıyla temsil edip iki avrupa kupası kazanmış, ay yıldızlı bayrağımızı tüm dünyaya tanıtmış galatasaray' ın forması. dolayısıyla herhangi bir soru işareti barındırmayandır.
son iki sezondur türk bayraksız olarak tasarlanıp , bayrak sonradan oraya buraya eklenerek satışa sunuluyor. kimsenin de bu ayıba çıkıp birşey dediği yok. gidin fenerbahçeden nasıl forma yapılır , bayrak nereye konur öğrenin.
bir duruş bir varoluştur.
turuncudan iz taşıyan tok bir sarı, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı.
renkler zevksizlik abidesidir, iğrençtir, menemendir.
şandır şereftir.
kutsaldır. giymeyi hak ettirsin, çıkarmamayı nasip etsin allah.
avrupa'da ağırlığı olan forma. uefa avrupa ligi'nde yarı final görüp götü kalkanların ne demek olduğunu hiç tahmin edemeyeceği seviyede. sen benfica diye ağlarken o çubukluyla, parçalı kaldırmıştı kupayı avrupada.