bugün

geçen gün londra nın en büyük irish pub larından olan o'neils e gittiğimde bir eleman gördüm galatasarayın aslan formasıyla. gittim bir selam verdim. "nerelisin?" diye sorduğumda liverpool cevabını alınca bayağı bir şaşırdım. bir arkadaşı daha geldi yanına 10 dakika sonra. onda da parçalı forma var. tekrar gidip, dedim ya nerden geliyor bu galatasaray sevgisi... liverpool da çok popüler, severiz galatasaray ı dediler. nasıl bir gurur yaşadığımı anlatmaya gerek yok sanırım. siz hala galatasaray ın tek başarısının uefa kupası olduğunu ve bizim sadece bununla övündüğümüzü düşünmeye devam edin.

ayrıca

(bkz: galatasaray türkiye nin tek spor markasıdır)
evet haklıdır beşiktaşlı olmama rağmen belki en zor rakiplerin olduğu uefa kupasını kazanmışlardır ama türkiyeden bi dünya markası arayacaksak buda büyük beşiktaş taraftarıdır uefa nın hemen hemen her beşiktaş avrupa maçı sonrası taraftarı övmesi bunun kanıtıdır. tabikide galatasarayın hakkınıda vermek gerekir.
(bkz: çarşı)
(bkz: hadi artık evine)
doğru tespittir. allah rızası için ; dünya futbolunda 'türkiye' diyince akla gelen ilk ve tek takım kimdir ? cevabını zaten biliyorsunuz.
(bkz: londra pub larında biralara halusinojen katılması)
(bkz: absent içip gs formalı liverpool taraftarı görmek)
(bkz: sinema işte)
3 büyükler dediğimiz takımlar kendilerini yeterince avrupaya tanıtmışlar. ama bu işi ilk yapan galatasaraydır.
ingilterenin tek dünya markasının (bkz: nottingham forest fc) olduğunu savunanların, savunacağı önermedir.
doğrudur fakat şöyle bir takımla rekabet içindedir.

(bkz: 29 yıl önce alınan kupaya hala sevinen taraftar)
bende de st pauli forması var. şimdi st pauli formamla beni türkiye de ki bir barda gören bir alman st pauli taraftarı almanya ya dönünce hanssözlükte böyle bir başlık açarmı gerçekten merak ediyorum.
buna inanan taraftarın tek bildiği dünya markasının kinetix olduğuna iddaa ya girebilirim.
kadrosunda bu kadar kazma:

(bkz: mustafa sarp)
(bkz: ayhan akman)
(bkz: barış özbek)
(bkz: gökhan zan)
(bkz: hakan balta)
(bkz: sabri sarıoğlu)

bu kadar da işe yaramaz:

(bkz: lorik cana)
(bkz: bogdan stancu)
(bkz: juan pablo pino)
(bkz: çağlar birinci)
(bkz: serkan kurtuluş)
(bkz: emiliano insua)
(bkz: harry kewell)
(bkz: kazım kazım)
(bkz: robinson zapata) (bkz: hem işe yaramaz hem acınası)

futbolcu barındırmasına ve küme düşmemeye oynayan bir takım olmasına rağmen hala bir dünya markası mıdır? tartışılırdır efenim.
Mümkündür.

Yıllar Önce Galatasaray Uefa Kupasını Aldıktan sonra Ünlü Bir Köşe Yazarımız Yurt Dışında Bir Magazaya Girdiginde Çok Şaşırmıştır. Galatasaraylı Bu Yazarımız Magazada Galatasaray Forması Satıldıgını Görmüştür. Ona Göre Bu Normaldir Galatasaray uefa kupasını almıştır satılması sıradandır onu asıl şaşırtan Aynı Magazada Fenerbahçe Formasıda Satılmasıdır. Hadi Galatasaray uefa kupasını aldı elin gavuru formasını satıyor fenerbahce Formasını ne diye satıyor diye kıskanclık krizine girmistir.
ligi eksi averajla bitiren takım dünya markası ise vay halimize.
sevilla 2 yıl üst üste uefa kupasını aldı ama ben hala türkiye'de sevilla formalı eleman görmedim.bu şehir efsaneleri artık kabak tadı veriyor.adam liverpool gibi ingiltere'nin en başarılı takımının formasını giymeye üşenip,gidip 11 yıl önce uefa' alan galatasaray'ın formasını giyecek güldürmeyin adamı.
fenerbahçe 1 inter 0 /fenerbahçe 2 chelsea 1/fenerbahçe 3 sevilla 2/manchester 0 fenerbahçe 1/fenerbahçe 3 psv 0/.
yıllarca devler liginde at sürmüş galatasaray için- ki bir zamanlar şimdiki gibi önüne gelen değil gerçek şampiyonlar katılıyordu- normal bir durumdur. bazıları hala hasetinden çatır çatır çatlamakta.