bugün

klasikleşmiştir. zayıf rakibi chelsea'dan 2 gol birden yiyerek avrupa'dan elenmiştir. bu sene şöyle bir bakın toki gruplarda bırakın diğer maçları real'den iki maçta 10 gol yiyerek gruptan çıktı. gruptan çıktı ama dünyaya rezil etti bizi. sonra da gidip chelsea'ya elendi. bu kadar rezillik kepazilik olmaz amk.

bu toki aynı zamanda spor oyunlarında da rezil ediyor bizi. örneğin en gerçekci oyunlardan fm'de bu chelse'ya feneri yönetirken 7 -8 tane iteliyorum, denemek için beşiktaşı yönettim ve chelsea'yla berabere kaldım.

dedim ki dur, bir de tarafsız olarak şu tokiyi yönetirken chelsea ile maç yapim. chelsea 4 tane çaktı.

fener ve beşiktaş'ı yönetirken maç esnasında uyguladığım tüm kombineleri uyguladım ama yok amk. burak top yerine kendine kaleye sokar, drogba kale direğinin içinden geçer, sabri topu alınca kendi kalesine doğru koşar, amk dedim avrupalı yapmış abi, bu kadar mı tokiyi gerçekci yapar oyun modları helal olsun dedim. yiğidi öldür hakkını ver demişler, kısacası oyunda bile rezillik diz boyu. gese avrupadan ve spor oyunlarından men edilmeli.
geçen sene ki çeyrek finalde de rezil etmişti doğru.
Şampiyonlar ligindeki tek Türk takımı olarak Türkiye'yi temsil etmiştir.
su götürmez gerçektir. dünkü maçı gesenin yerine fener oynasa, o chelsea'ya 4-5 tane itelemişti. toki bir tane gol pozisyonuna bile giremedi. rezil tokiciler.
keşke şampiyonlar ligindeki tek türk takımı olarak türkiye'yi temsil etmeseymiş amk dediğim katıldığım tespittir. londradaki taraftarlarınıza yazık lan. adamlar 1 dakika susmadı, sizinkiler sikine takmadı.
Fenerbahçe'nin yerine haksız şekilde Avrupa gidip 10 yiyenlerin yaptıkları iştir.
Türkiye sınırları içerisinde sayesinde şampiyonlar ligi müziği çalınan tek takım olmasının kıskançlığını yaşayan kişi beyanatı.
Futbol bilgisi olmayan ergen beyani.
Bunu avrupaya gidememiş takımların taraftarları söylüyor ya, trajiktir.
dünkü maçla birlikte vuku bulmuş olaydır. fenerbahçe oynasaydı muhtemelen 2-0 yeniyor olurduk. galatasaray yabancı liglerde çok kötü oynuyor.
ergen beyanıdır.
(bkz: fenerbahçe kim galatasaray da mı oynuyor)
şerefiyle onuruyla avrupaya gidemeyen şikebahçeli ezik söylemi.

avrupa arenası için alın teri istiyorlar. bu da aklınızda olsun.
Premier lig lideri ve grubunu lider bitiren takıma karşı elenmesi ne kadar rezillikse, 2 senedir gruptan çıkmak ne kadar rezillikse o kadar rezil etmiştir efendim.
(bkz: mındar)
taraftarının da katkısı olmuştur. mesela bu tokici ezikler ağızlarını yaya yaya ama biz real'le maç yapan bir takımımız siz hiç Real'le oynadınız mı derler. oysa 10 gol yediklerini hesaba katmazlar. sonrada utanmadan biz Avrupa fatihiyiz hüloğğğğğ derler. hadi lan oradan. Fener ayak oyunlarıyla önü kesilmese Avrupa'ya bile gidemiyordunuz, bu sene yine şampiyon olup gidemeyecekiniz, ancak fenerin altında kalarak gidebilirsiniz.
Avrupadan kovulmak ve avrupada elenmek arasındaki farkı anlayamamış insanların bahanesi. (bkz: Galatasaray bizi rezil etti)
sanırım kendi takımları haftaya avrupada çeyrek final oynayacak arkadaşlara dert olandır.
Uefa nasil bir siktiiir çektiyse adamlara hala ağliyorlar.
Kim ne derse desin avrupa gs kadar yer almamış kişilerin soylemidir. Avrupa'da ki takımlar kadar iyi olmamış olabilir ama Türkiye de en iyi takım herkes haddini ve yerini biksinde konussun sen rezil oldu diye bakarsın ben oraya kadar kimin çıktığına bakarım senib takımın çıksın o zmn gel konuş.
kesinlikle doğru önermedir. hele madrid deplasmanı neydi amk. adamlar yedek ağırlıklı 4 çaktı ahaha. ronaldo falan oynasa beşiktaşlıları sevindirebilirlerdi. *
Hiç şike mevzusuna bile girmeden;

Ülkenin gerçek yüz karalarına selamlar olsun..

görsel
rezillik şike ile olur mağlubiyet ile değil.
katıldığım tespittir. zayıf takımlar avrupa'ya gitmemeli.
asıl olması gereken hiç türk takımı katılmamalı
8-0 bjk
0 puan fener
6-1 gs (real madrid)
ve avrupaya gitmediği halde bizi avrupaya rezil eden takım trabzonspor... türkler hala avrupa seviyesinde bir takımı olmadığını göstermiş oldu.
Sahasında elektriği kesmemiştir ama.