bugün

küçük şeylerden bile mutlu olabilen, bu nedenle her fırsatta içten, gerçekten gülen, etrafına pozitif elektrik yayan insanlara söylenilesi söz.
-birlikte olmak isteyeceğim kız modelinin sahip olmasını istediğim donanım özelliklerinden biri
-gün geçtikçe azalsa da bugüne kadar birçok kişi tarafından duyduğum, sevindirici söz
bebekler ve cocuklar icin gecerli olan soz obegidir genelde...sonra ne yapsa o kadar icten gulemez insan.
sevgilinin pırıl pırıl bakışlarını anlatmak için kullanılabilecek en güzel söz ve irfan özbakır bestesi. bu şarkıyı zeki müren'in sesinden dinlemek farzdır.

Beni öylesine aldın ki benden
Kendimi arayıp bulamıyorum
gözlerin içinide baska gözler olma ihtimalini tekrar tekrar hatırlatan durum
tehlikeli durumlardan birisidir!böyle anlamlı ve çarpıcı bir çift göze bakmak insanın kalbini yerinden oynatmaya yeter
behiye aksoy'un cok gamlı söyledigi eser.
bazi zamanlar insani cok fena eden parça.
gülümsemeleriyle birçok insana iyi enerji verebilen kişilere söylenen sözdür. *
sigara, kahve, rutin iş yapma üclüsünün üzerine tanju okan'Dan dinlenerek boca edildiği vakit vergi iadesi zarfı doldurma külfetini bile kahveli pasta yeme mertebesine yükselten parcadir.

http://www.youtube.com/watch?v=1sU6U0_3uuo
aşık olma sebebi.
(bkz: gamze gamze bir gülüver şimdi) *
yüreğinde, kalbinde "gerçek sevgi" bulunan içten insanlarda görülebilendir.
genelde erkeğin yeni tanıştığı kıza sıktığı yalancıklardan sadece biri.
"...kendimi senden alamıyorum " diye devam eder şarkıda... böyle birşey yanar içerde. ne güzel şarkı lan!
(bkz: içten gülümseme)
(bkz: kenan imirzalıoğlu)
(bkz: arzum onan)
sözlerinin ülkü akere ait olduğu her dinlediğimde beni benden alan muhteşem şarkı.
aşk meşk işlerinde anında söndürülen hadise .
Aşık olunası insan. Bulursanız öyle birini bırakmayın peşini.
eğer sevgilisinin yanında gülüyorsa gerçekten aşık demektir.
içindeki çocuk masumiyetini yaşatmayı başarabilen sayısı gittikçe azalan insanların sahip olduğu bi güzellik.
görebileni aşık ettirir mi ettirir azizim.
`içime dert oldu mahzun bakışın
seni düşünmeden duramıyorum
beni öylesine aldın ki benden
kendimi arayıp bulamıyorum.`
aşkın tanımı bu..
tanju okan'dan dinlenesi efsane şarkıdır.. bir de o gözlere bakıp söyleyebildiyseniz, ne ala..