bugün

hayallerde yasayan kemalist finodur.

efendim bakin su 1968'de istanbul'un hali. bakin ne guzel kadinlar gotu basi acikta geziyor off allahim ulke ne gunlere kaldi diye sizlanip atalarini andiktan sonra hemen kadeh tokustururlar.

modernligi, medeniyeti kadinin ciplakliginda arayan hanzolar sizi.
ben bu yobaz kemalist tayfayla, açık kadınlara hakaret eden sözde dindar tayfa arasında fark göremiyorum. biri için medeniyet örtünmemek, diğeri için başörtü namusun garantisi.

bi sussalar, kıyafetin hiç birşeyin göstergesi olmadığını anlasalar, gerçekten demokrat olmayı başarsalar bu ülke o zaman bu kısır tartışmalardan çıkıp yol alıcak. zararsınız başka bir şey değil.
Çarşaf giyince dindar olduğunu sanan siyasal islamcıdan daha yeğdir.

Hırsızlık, yolsuzluk, rüşvet, çocuk tecavüzü ne olacak?
bismillah

Ne Edep Kalmış Ne Haya çırılçıplak Bedeni,
Açmaksa Bedeni Olmaksa Medeni,
Desene Hayvanlar Dahada Medeni...
fazla tinto brass izlemenin tezahürü olan başlık.
baş kapamayla da iman dolu olduğunu düşünen yobazların olduğu gerçeğini değiştirmeyecek durum. olm tamam göt açıyor laf ediyorsunuz da baş kapayıp göt açanlara neden bir şey demiyorsunuz? ulan fuhuşta sektör yarattınız...
Çarşafa, türbana girmenin insan olmak için yeterli olduğunu sanan dinci ile birlikte uçlarda dolaşan bir kardeşimizdir.
bu tip embesiller ideolojileri bel altından vurmayı görev edinmişlerdir.

halbuki hiçbir -izm böyle salakça hedef alınamaz. yıllardır koskoca profesörler, bilim adamları, siyasetçiler, ne büyük iş adamları, holding sahibi insanlar Kemalizmi benimsemişlerdir. Bu akımı sadece göt açmak, camileri ahıra çevirmek, sürekli alkol almak olarak özetleyen bu gerizekalıların tarafına geçmektense o adamların aklına inanmak daha iyidir.

Satanizmin bile bir felsefesi var kalkmış 35-49 arası iq seviyesi ile bu akımı böyle özetlemek ben sığırın önde gideniyim diye bayrak sallamaktır.
Ben bu her boku uclastirmaya karsiyim. Isteyen istedigi gibi giyinsin bize ne amk?
kapanınca ahlaklı olduğu zannedilen cenahtan çok daha evladır. kaldı ki kimse götünü başını açmıyor, sen o götü açık hayal ediyorsan sürekli orası başka, ona da yapılacak birşey yok.
Türbanı yıllarca siyasi bir amaç için kullanan ak gençlik..