bugün

Sokak röportajlarında, Türk kızlarının yüzde seksenine yakınının, abartılı olmayan hafif göbekli erkeklerin kaslı ve üçgen vücutlu erkeklere kıyasla daha seksi gözüktükleri yönünde hemfikir olmaları durumudur. Bunun altında yatan sebebin, göbekli erkeklerin daha sadık ve güvenilir bir görüntü oluşturdukları yönündedir.
göbeği var buna kimse bakmaz bana kalır diye düşünülüyor olabilir. ama herkes öyle düşünürse o zaman sadece göbekliler iş yapar. aaaa kendi ayaklarına sıkmış kızlar.
Türk kadının ‘aman fazla açılmasın Elimden kaçırmayayayım’ taktiğidir. dikkat edin yeni evlenen Türk erkeğinin alayıı evlendikten hemen sonra kilo almaya semirmeye başlar, çünkü hanımı o rahatlığı elinden kaçırmamak için Türk erkeğine verir ki adam rakiplerinin radarına girmesin. Hafif göbekli bir Türk erkeği olarak bu tespitleri göz ardı etmeyin derim, hep böyle böyle yerleşti o kilolar bünyeye genç dimağlar akıllı olun.
Bugün bir arkadaş ile oturduk yemek yiyoruz, benim göbek almış başını gitmiş, onun göbek diye bir olayı yok. Ben çok yemek yiyorum ama bir türlü kilo alamıyorum demesin mi. Dedim deli misin sakın alma, yoksa bir daha götü göbeği toparlayamazsın benim gibi.
Göbekli erkek zengin erkektir zaten.
Göbeği olan erkekleri çok sevin. Çünkü göbekli erkek sizi asla aç bırakmaz ve ağzının tadını bilir.
Türk kadını bilirki büyük yılan büyük kayanın altında olur.
çünkü göbekli erkeğin uyguladığı basınç çok daha ağır ve şiddetlidir.

sanırım aslında tam olarak bunu demek istedi kızlar.
Göbekli avuntusu.
Göbekli ise sadık ve güvenilirdir, en azından çapkın olma olasılığı azdır düşüncesinin fazla iyimser olmasının dışında Sadık ve güvenilir olmakla seksi olmanın bir bağlantısı yok ki.
Nihayet şu sözlükte doğru düzgün bir başlığa rastladım *
insanlık tarihinde göbeğin ne denli önemli olduğu, urfa "göbeklitepe" kazılarında ortaya çıktığı göz ardı edilmemelidir.
Yem atıp yemi yutanları eleme amacıyla, elinden sevgilisini/kocasını kaçırmak istemeyen yada kendi fiziği düzgün olmayıp spora ve diyet yapmaya götü yemediğinden 'erkek dediğin göbekli olur' diyen kadın beyanı.
Cok sacma bir dusunce. O ne ya gencecik insanin yagdan ibaret olmasi herkes kendine baksin kadin da erkek te erken yasta amca teyze gibi gorunmeye gerek yok.
tabi ki canım biz o göbeği asgari ücretle yapmadık zaten, olay tamamen duygusal.
Türk kızının genel olarak göbekli erkeği daha uygun eş olarak görme sebebi çok açık; babası da öyle çünkü.

Nasıl bi kız çocuğu huy davranış bakımından örnek erkek olarak babasını görürse, fiziken de öyle oluyor.

Neden diğer ülkelerdeki erkeklerden farklı olarak türk erkeği, etli butlu hatun tercih ediyor?çünkü annesi öyleydi ve sadık bir kadındı babasına.

işte bunlar hep Bilinçaltı.
üzümün iyisi tevek altında, yarrağın iyisi göbek altında olduğu içindir.
o göbeği en pahalı şaraplarla, havyarla ve nusrette yediği etlerle yapmışsa seksidir. yok eğer et bulamayıp ucuz karbonhidrat ağırlıklı beslenmeden dolayı göbekliyse ıyyy .
eed öledir.
buna ciddi ciddi inananın sike sürülecek aklı yoktur. başka bişey demiyorum.
büyük taşın altında büyük yılan yatar.
Götü göbeği salmış hanımların komplekse girmemek için yaptıkları tercih.
Göbekli erkeklerin sosyal 31'i olan haber.

Kadınlar tabii ki kaslı erkeği seçer kardeşim, delirdiniz mi?
Nası ya? Hadi oradan. Seksilik değildir o. Samimiyet falandır. Ya da sempatiklik.
O zaman bu salaklar neden kendini üçgen peynire benzetip geziyor ortalarda diye düşündürür.
Bu mantığa göre babamın her gün yeni bi manita yapması gerek.