bugün

eskiden mehmet ali erbil'in sunduğu yarışmaya katılmış

https://www.youtube.com/watch?v=21s8Rk2_Zqc
Şimdilerde ismi duyulmuyor.o da Alpaslan ozmol gibi Osman bey gibi bir diziye girse ya.
"dizi harakteri" olsaydı belki. neyse. "bu da dahil olmak üzere bütün genellemeler yanlıştır." sözü geçerliliğini koruyor. 3-5 kişiye bakarak genelleme yapmak yanlış. fıs fıs ismail ölmüş mü acaba diye girdim başlığa, çok şükür ölmemiş.
sözlük erkekleri bir dizi karakteri olsaydı sanırım bu olurdu.
Ülkedeki dizi tarihinin en sevimsiz tiplemesiydi.

irite edici konuşmaları, tarzı, mide bulandıran çapkınlık girişimleri, Karadeniz şivesiyle harmanlanınca... Öffff!

Bu tiplemeye hiç gülmedim, eğlenceli bulmadım. Islak tuvalet terliğini ağzına ağzına vurucan bunun!
karısını aldatan şerefsizdir. evet.
içmiş sonra sete gelmiş galiba. puhhahhahhahhah...
asılmadığı kadın yoktu. ( meltem,emine ve gönül hariç)
yasemin hanım ile her pozisyonda dosyaları incelemiştir.
Ağzına ne sıkıyordu o.
fashion tv'den başka kanal izlemeyen sapık.
çevresinde bekar kadın kim varsa niyeti bozdu ama meltem'e bir kez olsun yan gözle bakmadı. haluk abimin helalidir dedi bakmadı.
Yasemin'e hasta olan,Mary hanım'a yağ çeken 2002-2004 arasına damga vurmuş genel müdür.
ağız spreysiz sokağa çıkmayan bir gönül adamıdır.
karıya kıza düşkünlüğü ile tanınan, aslında mesleği ambulans şöforluğu olan çocuklar duymasın adlı dizinin sevilen karakteridir.
Geçenlerde bir gecede 4 kisiyi birden kurtarmıstır.
zamparalıktaki son noktayı temsil eden kiidir.
çocuklar duymasındaki ilginç karakter.
ambulans şöförlüğünden oyunculuğa giden uzun bir yol hikayesi.
40ından sonra azmış,paso ağzına parfüm sıkan insan.*
yerel televizyonlarda 100 lira+3 pide karşılığı fırın reklamlarına çıkan figüran.
fıssssssssss diye söndürmek geliyor içimden.
doğup büyüdüğü bölge itibariyle tüm kelimeleri ağzında çevirerek söyleyen kişi..
edit:bölgeye bir lafım yok, enrty de ironide yok
(bkz: mr mesir macunu)
atv de yayınlanan "itirazım var" programında jüri üyeliği yapan ve diğer jüri üyelerini ve insanları çileden çıkarıp "karamiş sopası,karamiş sopası" diyip avazı çıktığı kadar bağıran,programın kurgu olduğu düşüncesi destekleyen,ipe sapa gelmeyen cevaplar veren karadenizlileri dumur eden karadenizli.