bugün

Bu renklerde bi nesne gördüğü zaman aha bu fusya veya nar çiçeği renginde diyen sözde erkektir. Tabii ki söylememe gerek yok; vurduruyordur. Erkek adam sekiz tane temel renkten başkasını bilmez.
100 kadından 101 moda oldu diye 2013 senesinde oje olarak nar çiçeğini kullandığı için bilmekte olduğumuz renk.
gay. hakaret anlamında söyleyemiyorum. sıradan bir erkek düzdür efenim. öyle alengirli şeyler bilmez. daha duyarsız daha ilgisizdir. gaylerin bi yönü bize yani hatunlara benzediği için daha dikkatli daha özenli ilgili. bilirler. erkeklerden onlar bilirler.
fuşya ve nar çiçeği ni çıkarırsak benimdir bu erkek.

yavruağzını da tesadüfen öğrendim.
boya uzmanıdır.
dyo ya da marshall boya da çalışmıyor ise bir sıkıntısı olan erkektir.
çok zor bir olayı, bir bilgiyi bilen erkek değildir. hele de farklı olarak düşünülmesi gereksizdir. fazla duyulan renkleri bilen erkektir sadece.
vurduruyord... saka lan saka, normal erkek işte. sadece biraz fazla kadin muhabbetine maruz kalmis.
aferindir ona, bilsindir. kadın ruhundan anlamanın dikenli yollarından kolaylıkla geçecek adamdır.
manikür, pedikür de yaptıracak gavattır. önündekini kestirmesi an meselesidir.
kadınları ilgilendiren bir çok şeyi bilen erkektir.

not: ben değil.
Tekstilcidir.

işi bu amk.
bir de sıklemen rengini de bilendir.
çingenedir. hepsi çingene rengi.
bilene bir şey denilmez ama giyene ne derler bilirim.
Kumascidir.
Mimar olabilir, ressam olabilir.
Bizim mahallenin boya badana ustası, Selami abi de bu konuda deryadır.
Başak sarısı, nirvana kızılı, kum beji..vs..Bilmediği yok valla.
Bir de, şu çocukluğumuzun, ünlü tv. Ressamı Bob'dan duyardık böyle alengirli renkleri.
Ruhu şad olsun!
Ben olmadigim kesin olan kisi. ve bu konuda arkadaslar arasinda tartismalarin döndügünü gordugum icin bulasilmamasi gereken mesele.
Siklameni de biliyorsa bu iş olur erkeğidir.
Okurken bile bir acayip oldum o ne öyle amk.
cinsiyetçi baskılara maruz kalan erkektir. tabi bu renkler genelde kadınların ilgi alanına girdiği için erkekler bilemez değil mi ? utanıyorum ,evet utanıyorum biz erkekleri barzo gibi gösterme merakınızdan. oysaki ben kahvede mahmut abiye bu yılın takım elbise renginin nar çiçeği renginde olmasını tartışamayacak mıyım ? !!
Yoktur varsa da ben tanımadım.
Ben daha yeşildeyim mesela 25 yıldır.
Aynı Zamanda Çilekli slim sigara içip hAdise Dinliyordur.
bilsin olum ne var. fuşyayı bilince erkekliğinizden bir şey gitmiyor merak etmeyin.
nar çiçeği yine neyse de.
fuşya yavruağzı? amin der geçerim. *