bugün

gayet normal erkektir.

futbol bir eğlencedir. ama herkes "22 erkeği" seyretmekten zevk almak zorunda değildir. oturup bayan voleybol maçını izleyen bir erkek, diğerlerinden daha erkektir.

onu da geçtim. 2010 yılında hâla insanlar "fiziksel" olarak birbirleriyle yarışıyorlar. Peki bunun anlamı nedir? "ben senden daha güçlüyüm" mantığı. Ancak birinin ötekinden güçlü olup olmaması tamamen çevre koşullarıyla alakalıdır. Bir 100 metre koşusunda neden beyaz tenli insanlar daha yavaş koşmaktadır? bunun çok çalışmayla alakası yok. Farklı genleri neden yarıştırıyoruz? yarıştırdık diyelim, sonucu bizi neden mutlu yada mutsuz etsin. "Aa bu adam hepimizden güçlüymüş" dediğimiz zaman mı erkek oluyoruz? Bırakalım artık "ben senden hızlıyım, ben senden güçlüyüm, ben senden iriyim, ben senden zekiyim" muhabbetlerini. biraz hümanist olun, insan olun önce. sonra erkek olursunuz.
baki mercimek, ali turan, recep çetin, ali eren beşerler gibi oyuncuları bir arada izlemiş olması muhtemel erkeklerdirler.
basketbol seviyor olabilir. direk cinsel eğilime bağlamamak gerek.
oturup iki kelam sohbet edemeyeceğin erkektir. ne öyle futbol bilmeyen erkek mi olur ya.
gayet de var olan erkektir. kendisine "homo" yakıştırmasını yapanları eşeklere sevdirecek kadar erkek olan erkektir. serdar ortaç tabiriyle "sapına kadar erkek"tir.*
basketbola ilgisi olan erkektir kuvvetle muhtemel. çünkü basketbol sevenler dakikada onalrca basket görmeye alışıp 90 dakikanın sonunda 0- 0 lık bir maç görmeye tahammül edemezler. onlar için her saniye dolu dolu geçer. *
-sevgilileri futbolu çok seviyorsa büyük sorundur.
gaydir. gizli açık bilemem. evet.
her sporu yapıp hiç bir sporu düzgün takip etmeyen erkektir. izlemekten pek zevk almaz sadece oynar ama iyi de oynar.
anlam veremediğim erkeklerdir. sevmemesini anlarım da nefret etmek farklı bir boyut.
izlemeyi sever.

eskrim , at yarışları , horoz dövüşü ilgi alanıdır. ama sadece ilgi alanıdır aslında onuda sevmez.
düşünen adamlardır.
genel olarak futboldan nefret ediyorsa sorunlu bir erkek olabilir ama benim gibi turk futbolundan nefret edenlerde olabilir..
Bence gayet normal bir durumdur. Aşırısına tuhaf bakmak lazım.
erkek demişin ama bu bildiğin top gardaş.
ılık ve akışkandır. yağmurlu havalarda elleri cebinde yürümeyi ve battaniye altında kedisiyle kitap okumayı sever. vurduruyordur. yan keski istiyordur.

Edit: bir bayan olarak ben vurdurmuyorken sen nasıl vurdurursun.
bir bayan olarak futbolu bu kadar severken bir erkeğin futboldan nefret etmesini anlayamıyorum. haftasonunun bir anlamı kalmaz.
aklı başında erkektir. saçma sapan formalara maçlara para harcamaz. kazandığını lüzmsuz futbolculara yedirmez oturur kendi yer. futbolun kime ne faydası var amk. belki bana para kazandırsa severdim. dernek düzeyinde bir kulübe bağlılık falan diyorlar yok amk. benim iki bağlılığım var biri vatanım diğeri ailem. sikmişim futbolunuzu da tuttuğunuz takımları da.
gayet normal olan erkektir. her erkek futbolu sevmek zorunda değildir. sevmeyebilir hatta nefret de edebilir. bu durumu başka türlü kelimelerle ifade etmeye gerek bile yok. herkesin zevki kendisini ilgilendirir sonuçta.
Balık burcudur.
Futboldan nefret eden erkek gay diyen saman kafali.. Otomobil ve veya motorsikletle ilgisi olmayan erkek daha cok bence onlar gay.. Sokarim futboluna kafaniz bombos..bos kafalarin isi futbol.. NEFRET EDiYORUM FUTBOLDAN, izlemekten oynamaktan sohbetinden ve futbol diye hasta olan herkezden..stad kombineleri ful olup cebinde surucu belgesi , altinda 3000 tl lik 131 in bile olmayip gezerken futboldan nefret ediyor diye gay dedigin adamlar sen arkadaslarinla tük gece maca gittiginde karina kizina yaziyor kafan basmiyor.. Futbol sevmeyen erkek ılık erkekmiste yok gaymista bilmem ne .. Devam et bu kafayla git kum da oyna sen
Hayvani dürtülerinin farkında olan erkektir, ve ne zaman frenlemesi gerektiğini bilir.
diğer erkekler futbol topunu potansiyel bir av gibi görüp üzerine hücum ederken, futbol sevmeyen erkek bu yapılan ilkelliğe daha fazla kayıtsız kalamaz ve tüm nefretini kusar, manyak mısınız lan siz alt tarafı bir top!