entry'ler (86)

pis yedili

5 kişi olduğumuzda batak oynayıp da bir kişi boşta kalmasın diye oynadığımız iskambil oyunu. zevkli olmakla birlikte bir batak değil malesef.

kitap okumama nedenleri

zaman bulamamak, çok yoğun olmak vs. vs. tüm bunlar sadece ufak tefek detaylar bana göre. bir insan kitap okumuyorsa sevmiyordur arkadaş. nasıl sevmez ya demeyin sevmiyor işte. ne kadar faydalı olduğunu da biliyor ne kadar bilgi sağladığını da biliyor ne kadar kültür sağladığını da biliyor ama okumuyor işte. aileden gelme bir şey de olabilir. ailede okuyan azsa çocuk da okumaz.

komik espriler

zencinin biri babasına pipimle oynayabilir miyim demiş. baba da oyna ama fazla uzaklaşma demiş.

saç kesimi sonrası diyaloglar

saçlar biraz uzadıktan sonra genelde söylenen söz: adama dönmüşsün abi.

söylemesi zevk veren türkçe kelimeler

aga
ne var la yarraaaaam
orrrrosssspu çocuğuuuu.

8 30 daki derse makyaj için 6 da kalkan kız

ben de 8.30 daki ders için 6 da kalkıyorum ama tabiki de makyaj için değil. güzelce kahvaltımı yapayım ve de lanet olasıca keçiören trafiğine kalıp da 417 deki insanlarla akraba olmak istemediğim için.

fatmagül ün suçu ne deki inanılmaz mantık hatası

burayı inci sözlük tadına çeviren tespittir. her şeyin yerinde güzel olduğunu bir kez daha gösterilmiştir.

toplu taşıma araçlarında gıcık olunan tipler

öyle tek bir şey yok. 417 ye binen insan anlar ki her sabah klasik muhabbetlerin yanında her gün yeni olaylar yaratıyorlar. bunu nasıl yapıyorlar diye düşünemiyorum artık.

scary movie 3

serinin belki de en güzel filmi.

odtü bahar şenlikleri 2012

bedük'ün sahnedeki süresinin yarısını hatırlamadığım şenlik. kafam acayip güzeldi.

2023 yılı gazete manşetleri

şeriat gelecek dedim dedim inanmadınız bak şimdi ne oldu?

sigaraya gelecek olan zam

tamam sigaraya zam geliyor anlıyorum dışarıda da sigara çok pahalı. lan benzine neden bu kadar zam yapıyorsun? ayrıca sigarayı bu kadar pahalı satarsan altında tek bir neden ararım ben. sen pkk ya fon sağlıyorsun. sigara pahalı diye pkknın piyasaya sürdüğü kaçak sigaraya yönelecek herkes. sonra da neden bitmiyor bu terör diye konuşur durursun.

inanılmaz güzel bir kızın ter kokması

yakın zamanda başıma gelmiş durumdur. kızla dans ederken ağır ter kokusu gelmiştir ve de şarkının bitmesi için nasıl dua ettim allah bilir. çok şükür iyi dalıcıyım da nefesimi tutabildim 3 dk boyunca.

boşanmış çiftlerin çocukları

her zaman olumsuz etki olmayacak çocuklardır. lisedeki arkadaşımdan bilmekteyim. 7. sınıftayken ayrılmışlar. çocuk anadolu lisesini kazandı şu anda da bilkentte okuyor hazırlığı atlamış şekilde. tabiki içini bilemem ama kariyer anlamında kötü bir etki yapmamış.

sözlükçülerin en eften püften başarıları

okuma yarışmasında birinci olmuştum.

laptopun altının ateş gibi olması

mutlaka altına soğutucu koymak gerekir yoksa ömrü kısadır.

barca chelsea maçını cüneyt çakır ın yönetmesi

drogbanın asla itiraz edemeyeceği hakem. ne olsa servet gibi biri var cüneyt çakırın ırkından olan.
(bkz: )http://www.radikal.com.tr...2.2009&CategoryID=103

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum.
+bir daha söyle.
bence en saçması bu. duymadın mı amk neyi uzatıyorsun. böyle romantizm mi olur.

öğrenciliğin temel kuralları

tabiki, abi öğrenciyiz demek diyebilmektir. ama bu da bazı sonuçlar doğurabilir. misal ben şehir dışındayken hediyelik eşya alıyorum evdekilere. tabiki de adamla pazarlık yapıyoruz. ikram yaptı ama benim istediğim kadar değildi. abi öğrenciyim hadi yap bir güzellik dedim. adam da sen öğrencisin ben de babayım. evde benden ekmek bekleyen 3 çocuğum var dedi. adam haklı ne diyeyim ki. belki acıtasyon yaptı belki yalan söyledi ama işe yaradı. ilk fiyatı çıkardım verdim adama.

spora geç yaşta başlamak

birden ağır bir spora başlanılırsa ortaya ciddi sakatlanmalar çıkacaktır. arkadaşın ön çapraz bağları yırtılmıştı.