bugün

ılıktır.
oynamayabilir ama ilgisi de yoksa annesiyle beraber güne gitmesi gereken erkektir.
Futbol zamanimizin uyusturucusudur demisti sanirim Aziz Nesin ya da Edip Cansever tam hatirlayamadim. Sadece izleyip bunu verimli bir aktiviteye cevirmiyorsa zaman oldurmekten baska birsey degilse uyusturucu yakistirmasi kesinlikle dogrudur.
(bkz: vurduruyordur)
kıskandığım adamdır.

adam akıllı bi kere. takım yenilince üzülmez. niye üzülsün ki. ona giren çıkan bişe yok.
parası olanın iyi takım olduğu, gerçek takım ruhunun olmadığı günümüz futbolundan zevk alamayan erkektir. bas parayı, al hocayı. bas parayı al adamı.
Eksiktir.
Ayten'in kocası sekreteriyle kaçmış biliyonmu kız?

Diyen erkektir. Günlere gider, apartman önünde dedikodu yapar.
Bu tür errkekler güreş severler samanyolu tv de yayınlanan aksiyon filmerine hastadır.
ılıktır ve güne giderler diyenlere götüyle gülen safkan erkektir.

Sen manitanı alıp stada gider, kıza dal taşk top oynayanları izletirsin, bir de ona tezahürat yaptırırsın, küfürler dinletirsin, o saha da top koşturandan maddi ve fiziken bok gibisindir, kız ister istemez bir kaçına hayranlık duyar.

Bir de üstüne gol atınca ' xxx ne güzel çaktı' diye kinayeninde amına kor, işte sen halâ ben erkeğim sanarsın, maçla ilgilenmeyene de ılık dersin.

Kusura bakmayın futbolla ilgilenen erkek kadınsıdır her yönden..
kalite kıstası olarak kullanacak kadar ezikse maalesef sandığı kadar kaliteli olmayan erkektir.
Basketbol takip ediyordur. Saygı gösterilmelidir.
Ankaragücü gibi elit bi taraftar topluluğuna dahil olmama rağmen pek ilgilenmiyorum. Fb-bjk-gs'li olsam tvyi açmam. (bkz: Çok şükür ankaragüçlüyüm)