bugün

öpülüp başa konulasıdır.
tapılası arkadaş.
erkekler için harcamak istemeyecekleri bir bonus niteliğinde olan kız arkadaştır.
birlikte yapacak bir tane daha fazla şeyiniz var demektir. maça gidilir ne güzel formalar giyilir filan. bir de izlemeyi bırak fanatikse hatun azıcık, sevgili de rakip takımdansa eyvaaahhh ! bu çift yan teması futbol olan konular yüzünden ayrılma noktasına bile gelebilir.**
sevgilisinin maç sevdası üzerine bir çeşit taktik geliştiren kız arkadaş da olabilir.
hiçbir art niyeti olmayıp dolayısıyla futbolu seven kız tipi de olabilir.
(bkz: dadından yinmez)
normal kızlardan farkı olmayan kız tipidir. öpülüp başa konulmaz. zira futbol seversiniz bu sefer başka bir mevzu olduğunda futbol izlemeniz hiç bir işe yaramaz. biz seviyoruz iyi güzel ama sevmeyen kızları da kandırmayın böyle. öpüp başınıza koyduğunuz yok çünkü diye sitem edilesi cümledir kendileri.
kızların futbol sevmesi biraz erkeklerin gözlerini boyama tekniğidir.başarılılar mıdır?evet muhabbetlerde bunun varlığı yadsınamaz.ama evde maç izlerken ''hoop ulaan sağ baass''diye bağıran bir kadına hiç gerek yoktur zira erkeğe de gerek yoktur.
çoğu erkeğin hayalinde olan kız arkadaş tipidir.
- aşkım seninle önemli bir şey konuşacaktım
+ penaltılar bitsin ondan sonra
- ama sevgilim
+ düzgün vur lan topa. vuaaaaaaahhhhh gooooollll!!!!
- tatlım önce beni bir dinle
+ tutsana topu adi kaleci
- bir şansınız daha var
+ hadi ooluum, hadi oluuum at şu penaltıyı da.
- bi taneeeem
+ s.ktir şerefsiz, satılmış seni!!!!
- !!!????!!!* *

ve penaltılardan sonra maç biter.

+ sevgilim ne söyleyecekmiş bana?
- vazgeçtim
sen neden normal kızlar gibi değilsin? sorusuna maruz kalınan ve her erkeğin pek hoşuna gitmeyen bir durum.
(bkz: futbol maçı izlemeyi sevmeyen erkek arkadaş)
gerçekten sevenleri olabileceği ve bunun çok normal olabileceği gibi 'aman da ne kadar kafa hatunmuş' imajı yaratmak üzere geliştirilmiş bir taktikte olabilir. gene de sabıra saygı duymak gerekir. bir de bunların 'aslında eskiden izlemezdim ama aa ne kadarda zevkliymiş bu futbol' deyip maç esnasında saçma sapan sorular sorarak sempatik görünmeye çalışan türleride mevcuttur. bu noktada da aşka saygı duymak gerekebilir.
(bkz: sevgilisi futbol sevmeyen futbol duskunu kiz)
birde yanında seninle birlikte bira içiyorsa daha ne istenebilir ki o kız arkadaştan.
babasından gelen genleri iyi taşıyan ve hiçbir art niyet gözetmeksizin olayın sportif ve iddiasal yönüyle ilgilenen kızdır.
(bkz: tek kale mac yapmak)
kaybedilmemesi gereken kız arkadaştır. malum kolay bulunmuyor.
türk halkının geneli olarak izlemeyi sevmesini severiz ama yorum yapmamasını isteriz.
nefret ettigim kiz tipidir. neden? oncelikle farkettiyseniz mac izlemeyi seven kizlarda garip bir erkeksi tavir vardir. ayrica bu kizlarin yaninda futbol konu$maya cali$mak eziyete donu$ebilir, "bobo nasil sacmaladi oyle" dedikten sonra kizdan gelebilecek "ama cok tatliii" gibi bir laf sizi komaya sokabilir. hele bir de kiz ofsayt kavramini net olarak bilmiyorsa $imdiden kafanizi duvarlara vurmaya ba$layin derim.

ha bir de $u var. futbol benim kizlardan kaci$ yerim be birader. orada da yanimda kiz olursa napicam ben biri bana soylesin.
beni çok iyi anlatan sevgili modelidir.
benim lan bu ayrıca (bkz: lanlı lunlu konuşan kız)
futbol maçı izlemeyi seven kız arkadas buldugum an evlenme kararı almama neden olan ve şu an nişanlandığım, maç izlerken tv önünden geçmeyecek olan kız kişisidir.
şampiyonluk kutlamalarında sizinle motor arkasında kutlamalarda deli gibi eşlik edecek kızdır.