bugün

Trt 3'te yayınlanan ve Arda Turan'ın pembe renk forma ile ilgili yaptığı yorumu yayınlama biçimiyle dikkat çekmiş programdır.*
Canımı sıkan bir sürü şey oldu burada. Şimdiye kadar argoyu prensip olarak entry'lerimde kullanmıyordum. Ancak bu tarz olarak benimsediğim içindi, küfürü ayıp olarak gördüğüm için değil. Neticede üstü sürekli örtülüp kaçamadığımız şekilde küfür hayatımızın ve dolayısıyla kültürümüzün bir parçası. Ben de geri kalan satırlarda tamamen üslup olarak kullanacağım, umarım formata aykırılık göstermiş olmam:

Trt Spor'u hangi dangalak ya da dangalaklar yönetiyor bilmiyorum. Ben hatırlarım da, farklı spor dallarını TRT'de gördüklerimizle öğrenirdik. Bu yayının ilk falsosu, bundan 15 yıl kadar önce başlayıp hayatımızı karartan televole tarzı haber formatında yapılması. Lan dingiller! istemiyoruz kardeşim 30 saniyelik haberi yaya yaya, aynı görüntüleri 3 dakikada vermenizi! Biz Susam Sokağı ile büyüdük, teletabi muamelesi yapmayın bize!

ikinci büyük salaklık, görüntülerin kişinin özel alanı gibi olan bir yerden alınması. Beni de çek arkadaş ortamımda, hele de erkeklerin çok olduğu bir masada, askeriyede, maç yaparken. Ulan kim küfürlü konuşmuyor, konuşmayanı döverler hıyar herifler! Siz hangi taşın arasında bittiniz? Hiç mi insan arasına karışmadınız? Ben size bir sonraki adımı söyleyeyim, Arda'nın yatak odasına girip Arda Sinem ile ne yaptı diye çekim yaparsınız. Arkadaş, hiç mi utanma arlanma yok, nasıl bir terbiyesizlik bu? insan değilsiniz ki sorsan dini bütün ahlaklı adam diye kendinizi saydırmaya kalkarsınız. Densizler!

TRT televizyon kanalları için bizden vergi alınmıyor mu? buradan yetişen bir ekolün temsilcileri falan yok mu? Buralara mı harcıyorsunuz paralarımızı? Siz özel kanallardan kopya çekmeyeceksiniz, siz örnek program yapacaksınız, alternatif geliştireceksiniz. tutar ya da tutmaz, doğru yayını sizden göreceğiz. Ne üslup, ne etik, ne içerik var haberinizde. Yazıklar olsun!

TRT tarihinin en kötü dönemini yaşıyor. Tam anlamıyla kaybedensiniz, 5 yıl geçmedi tüm ekolünüz, itibarınız, herşeyi bitirdiniz. Tarikat yuvası oldunuz, siyasileştiniz. Hiç kimse bu kadar ileri gitmemişti.
Yayında ve yapımda emeği geçenleri Allah bildiği gibi yapsın.
Yeni sezonda trt spor ekranlarinda yayinlanacak futbol programidir. Sergen yalcin ve erman toroglu yorumcu olacaklar. Simdiden hayirli olsun diyelim. Birazdan ilk programi yapacaklar.
BU KADRO KOMEDi FiLMLERiNDE YOK iZLENEBiLiTESi YÜKSEK Bi SPOR PROGRAMI.
Komik futbol programı erman hoca yeter.
gidip geliyor.
yayın yani.
Ermanın bızım kelleyı al ayak sovları laf salataları adana durumlerıyle, sergenın zaten durusuyla ızlenen tek spor programı.
göktuğ sevinçli'nin bi bok bilmediğini bizlere gösteren program. sergen yalçın'ın zaten hiçbir şey sikinde değil. erman toroğlu desen, evlere şenlik yorumlar yapıyor. ayrıca; rejisi de çok boktan.

izlenecek adam akıllı program olmadığı için bi süre izleniyor. daha sonra baygınlık veriyor...
erman toroğlu olmasa izlenmeyecek program, sergen yalçın çok ve boş konuşuyor, eleştirdiği herşeyi çok değil 5 sene evvel kendisi sahalarda yapıyordu, göktuğ sevinçli ise ehh işte programı idare etmeye çalışıyor, erman hoca arada döktürmese program hiç çekilmez, acaba şimdi hoca ne yorum yapcak, ne tür bomba patlatacak diye izliyoruz.
Gs Rize maçının özetini izlemek için 20 dakika sohbetlerine şair oldum aman Allah'ım bildiğin yemek programı.