bugün

sanırım başıma gelen olay. 1 sene öncesi ve şimdiyi kıyasladığımda sıkıldığımı düşünmeye başladım.

aslında başka bir dert de olabilir bilmiyorum. geçen yıl bu zamanlar ilk tanıştığımız dönemdi. ayda bir görüşürdük. her görüştüğümüzde gece min 4 kez sevişiyorduk. sabahına da bi 4 çıkıyordu.

son 2 aydır buluşmamızda bir kere sevişip yatıyoruz. pazarları yapmam gereken işler oluyor genelde, erkenden çıkıp kahvaltı edip çalışıyorum. iş değiştirdikten sonra biraz yoğun bir tempoya girdim, stres, kafa dağınıklığı falan ondan dolayı mı böyle oldu yoksa artık gerçek aşkı aramaya mı başladım inanın bilmiyorum fakat cidden içimden gelmiyor.

sanırım gerçek aşkı bulmak istiyorum artık. sevdiğim kadının dizine uzanıp günümü anlatmak istiyorum.
her gül bal yiyen baldan usanır. ruhsuz seks insanı bir yere kadar tatmin eder.
Kızlara ait özellik. Johnny sins ten bile iyiyim. Benden bile sıkılan oldu be. Vay amk.
--spoiler--

her görüştüğümüzde gece min 4 kez sevişiyorduk. sabahına da bi 4 çıkıyordu.

--spoiler--

skorlu sevişilirse normaldir. bir de 4 gece 4 sabah nedir lan. baklava - cezerye sektöründe misiniz..
Türkiye de düşük ihtimalli olaydır.

Hani sıkılamazsın. Bunu diyen Adamı s.kerler kamil.
genelde sıkılınmaz da biri ciddi bir ilişkiye başlar yada evlenmeye karar verirse sonlanır.
gaybuddy e geçiş yapmış olabilir.
Biz güzelliğine kıyıp seni kendime seviyorum diyemiyorken birileri kalkmış sapıklık ve hayasızlığı mizah yapıyor.

Yalansın dünya yalansın.

Adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
(bkz: coolstorybob)