bugün

kendini komik bulanlara katılmayan yazardır. olum ironi yaptım komiklik değil sazan mısınız nesiniz? ama eğer illa komiklik yaptığımı düşünüyorsanız gene gülün. ben size gülmeyin demiyorum hobi olarak gene gülün. *
ESPRi YAPMAYA KASMAMASI GEREKEN YAZAR. GERÇEKTEN KOMiK DEĞiL.
(bkz: dindar kesimin sürekli şapkalı harfler kullanması/#9760038)

bu fikri kabul eden arkadaşlar;

belki yarın ortaklarınızla kârınızı değil karınızı paylaşırsınız
araştırmayı öğrenmesi gereken troll.
http://www.tdk.gov.tr/TR/Genel/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EFCFD5012EF3779276
tükçedeki düzeltme işratinin farkında olan yazardır. sadece lafı içindeki arapça özlemini gidermek için kullananlaradır lafı. kar, ve kâr arasındaki farkı bilecek kadar da aklı ve mantığı vardır. dua kelimesinin yerine dûa yazan ve bunun gibi birçok gereksiz düzeltme işareti koyanlaradır sözü. anlayana tabi.
sözlükteki kaliteli yazarlardandır kendisi.
(bkz: #10004919)entrysi ile güzel bir tespitte bulunmuştur kendileri.
bizzat mesajla da tebrik etmişizdir.
mide bulandırıcı üslupla yazdığı yetmezmiş gibi nick altımı ısrarla kirleten yazardır.
başka kapıya gitmesi rica olunur. çünkü ben sadece balık besleyecek güce sahibim. kasaba para veremem bu saatten sonra.
(bkz: #10274496) sanırım ırkçılık hakkında fazla bilgisi olmayana aşırı milliyetçi yazar.

ırkçılık şöyledir sevgili yazar;

bir kürdü türk öldürürse bunun adı ırkçılıktır, bir türk kürdü öldürürse bu ırkçılık degildir. olsa olsa kontraırkçılıktır. örnegin bir yahudi almanı zamınında sırf alman oldugu için öldürürse buna kimse ırkçılık diyemez.
bugün doğum günü olan yazar. kutlu olsun efendim.
doğum günü kutlu olsun efendim yazarımızın.
akp karşıtlığı gözünü bürümüş yazar. sakin ol şampiyon bunlarda geçer.
(#10617656) aklınca espri filan da yapıyor bu, ırkçı sözlükçü.
(bkz: saksafon)
moderasyondan istekle adam çaylak yapan yazar.