bugün

fuat avni attığı twetlerde 3 milyon 480 bin oy çalınacak diyor 7 haziranda. ak timler kurulmuş-muş, doğru-yanlış herkesin dikkatli olması gerektiği bir durum. oyunu kullandıktan sonra sıçmaya bile gitmeden orada beklemek lazım.

http://www.presshaber.com...480-bin-oy-calinacak.html
(bkz: çalıyorlar ama çalışıyorlar)
Kazandıkları hangi seçimde kalmadılar ki, cemaatle kavgaya tutuşmasalar itiraf edilip böyle ortaya saçılmayacaktı tüm bu düzenbazlıklar. 18 milyon fazla oy boşuna mı basıldı.
tweetleri gerçektir, 7 haziran günü yaşanacaktır. izin vermeyelim.
duyarlı olalım, hırsız bunlar her şeyi çalarlar.
rica ediyorum.
Sizde mal olmayın oyunuzu caldirmayin amk.
her siyasi partinin görevlisi var. Uyanık olun.
(bkz: çalmak akp nin fıtratında var) olduğundan şaşırmadığımız beyan.
herkes bir gününü feda edip bir sandıgın başında beklese böyle birşey olmaz. Elinden gelen üşenmesin çekinmesin bir sandıgın basında beklesin.
beleşe yapmak istemiyosan görevli ol 70 tl civarı para al sadece aksama kadar beklemekle.
Ne demiş büyüklerimiz ''akp cebindeki 5 kuruşu da çalar anasını 5 kuruşa da satar ''.

Edit: bu lafı yeni uydurdum. Yaz bunu çok degerlenecek.
Parti görevlilerinin ve hatta imkanı olanların oy kullandığı sandığa sahip çıkıp sayım sonuçlarının yazıldığı belgelerin fotoğraflarını çekip herhangi bir sahtekarlıkta gerekli mercilere başvurmaları gerekiyor. Asıl olay sandık sonuçlarının bilgisayar sistemine yazılmasıdır. Sistem sonuçlarına ysknın sitesinden bakarak bizdeki sandık sonuçlarıyla karşılaştırmamız gerekli. Birde trafolarda nöbet tutmak gerek kedi köpek elektrik kesintilerine yol açabilir.
Hirsizin hic sucu yok tabi, caldirmasaydi muhalefet dimi? ya da gucleri yetiyorsa onlar da calsaydi, onlar da serefsizce ulkenin kanini emmeye devam etseydi?

Nasil olsa "o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler; demirin tuncuna, insanın piçine kaldık." Dimi?

calan belli, oynayan belli... biz de haybeye ugrasiyoruz iste.
türkiye'nin 500 milyon gizli oyu var.
kaynak : el cezzar
fuat avni ne derse doğrudur. 3480000 oy çalınacak ne eksik ne fazla. çünkü fuat avni yazdı. kesin bilgi yayalım.
oy pusulalarını optik tarayıcılar okuyup siteme girse ne güzel olur. 0 hata.
görsel
küsuratlı rakam verselerdi daha inandırıcı olabilirdi, tülum giyselar daha da iyi oluor.
sacmalik. fuat avni'nin sisirmelerinden biri iste. ne de olsa iddiasi yalanlanamayacak. salla, gitsin amk.
Tutun nöbetinizi çaldırmayın oyları. Evde oturup televizyondan izlemeyin seçimi. Çıkın istediğiniz okuldaki sandık sayımlarına katılın. Bu sizin anayasal hakkınız.
paranızı çalan oyunuzu mu çalmayacak?
ankaradaki seçimleri ne çabuk unuttunuz?
ayrıca bu nasıl başlık açmaktır allah aşkına?
(bkz: açacağın başlığı sikeyim ben gidiyorum)