bugün

kimi "vucutları çok kıllı" demiş..kimisi de " iğrenç suratlılar" demiş..
peki burdan sesleniyorum bu yorumları yapanlardan kaçı bir fransız kadını ile sevişmiştir?

el-cevap: çok azı..

yatmadan tanıyamazsın..onlar dünyanın minyon sex makineleridir.
hatta kıyamazsın öylece vitrine kaldırmak istersin..o derece yani..
tüm fransa'yi elden gecirmis bir erkek olarak söylüyorum ki, vitrine kaldirmak istedigim hatunlardir bunlar. o kadar tatlilar ki, kiyamiyorum yaa.

her neyse. nadiren güzel ve kibari cikar bunun, hah iste o hatun tapilasidir. gerisi cirkindir, siskodur, killidir, pis kokar, bok gibidir, hmfs hmfs am kokar.
geneli tahta göğüslüdür. soğuk, sevimsin, kanı şırıngayla çekilmiş gibi solgun, tığ gibi hatunlardır. istisnalar da kaideyi bozmaz, evet.
soğuktur efenim.
gerçektende buzdolabı gibi kadınlardır. samimiyetten birazcıkta mı olsa nasibini alamaz hiç birisi ya? ne mizah anlayışları var, ne de sıcaklıkları.
2 gündür üzerime yüklenen hede.

fransız değilim bayım,

peh.

dit dit: gözlük, saç, kalem.. bunlar sebep olabilirmiş.
aşka inandıran kadınlardır falan denilir ama alakası yok efendim. ben ne zaman görsem altıma sıçıyorum.
romantizmi doruklarında yaşayan, bir o kadar seksi kadınlardır. türk kadını dudakları aşk noktası olarak tanımlarken onlar boyunu aşk noktası olarak tanımlarlar. fransız öpücüğü ise klasiktir zaten.

bu kadınlarla hem sevişilir hem sevilir.
alıcısı çok, vericisi azdır. arz, talebi karşılayamamaktadır.
(bkz: fransız kadınları)

bide iyi öpüşür ve sert sevişirler.
oldukça seksi ve allah'ın özene bezene yarattığı kulları arasında yer alırlar.
Genc halleri afeti devranken 30'larinin sonlarina dogru ucubeye donen hatunlardir.

(bkz: laetitia casta)

hele yasli hallerinde bildigin yaratiktan farksizlar.

(bkz: brigitte bardot)
(bkz: kocaları cephedeyken düşmanla sevişen orospular)
(bkz: damn)
Yaşlılık nedir bilmeyen bayanlardır ve dudak çevresinde ben olma ihtimali yüksekdir.
tıpkı "türkler hala deveye biner" mantığıyla yaklaşılan kadınlardır. hayır efendim koltuk altları kıllı falan değildir. tipik olarak türk kadını görünümlü (şasesi biraz daha dar tasarlanmış) , içinde bulundukları ortamdan dolayı daha kültürel aktiviteler ile meşgul son derece efendi insanlardır.
hayallerimi süsleyen kadınlardır.
balkonlarıyla ünlü bir memleketin yine balkonlarıyla ünlü kadınları..
Bi saniyesi bi saniyesini tutmaz. Geçen yaz biriyle barda tanışıp birşeyler içtikten sonra odama çıktık. Anında aletime sarıldı. Kadın 46 yaşında, o kadar iyi emiyor, yalıyor ki erken boşaldım. Testislerimi emerken tutamadım kendimi. Kafasının üstüne ve alnına boşaldım. Kadın deliye döndü. Saçlarındaki spermleri peçeteyle silip çantasını alıp gitti. Ağzıma sıçacaktı neredeyse. Korktum ben de birşey diyemedim.

Bulaşmayın dostlar. Yaramaz.
2014 Yapımı FRANSIZ komedi filmi.filmde çarpık iliskiler söz konusu.en çok Hoşuma giden şeyde Vanessa paradise in ayrık dişleri.hiç kompleksleri yok.yaptırmak istese kolaylıkla yaptırabilir.burun konusunda da öyleler.bayağı büyük burnu olup da estetik olmayan yıldızları çoğunlukta.biz de olsa ay burnum,dudağım,dişim deyip hemen estetiğe koşuyorlar.kendileriyle Barışık olmalarını seviyorum.şekilci değiller.
Zariftirler.
Güzeldir ler.
zarif, etkileyici, enerji dolu güzel insanlardır.
ferhan şensoy'un seyircili seyir defteri oyununda haklarında uzun bir tirad attığı zümredir.
sözlük yazarlarının, alayını juliette binoche sandıkları kadınlardır. Hiç mi kezbanı yok oğlum bunların?