bugün

görsel
görsel
bi de frank bana küfür ediyosun diyo özelden. yazık hasta herhalde
tarif edilemez bir durumdur.

--spoiler--

bana küfür ediyosun diyo özelden. yazık hasta herhalde

--spoiler--

bana bile hiç utanmadan sıkılmadan dedi kardeş. bunun bir tane yumuşak kankası var kendisi gibi. sözlükte açıktan köşeye çok sıkıştırdım bir ara utanmadan bana bile "özelden bize küfür ettin" dediler. 1 tane küfürlü mesajımı koyun hesabı sileyim ama yoksa siz entari giyip gezeceksiniz dedim koyamadılar.

benim mesajlarım 6 senedir kapalı yani ben istemez isem ki hiç işim olmaz bunlar benimle iletişime geçemez. kendimin mesaj attığı yüzlerce yazar oldu aralarında ana avrat küfür edenler bile oldu. 1 kere hariç ( buraya ilk geldiğim günlerde tutamamıştım kendimi ) hiçbir tanesine küfür etmediğim halde bana bile o iftirayı attı bu zavallılar. ağızlarından doğru 1 kelime çıkmaz bunların tüm hayatları yalan üstüne kurulu o yüzden çok içerleme. iftira atarlar atarlar atarlar ispatla dersin edemezler. ama ertesi gün gelirler hiçbir şey olmamış gibi devam ederler.
mel mel bakan gibson hayattaki acılarını gelip burda başkalarından çıkarıyolar. bizim de dertlerimiz var ama ben kimseye sallamıyorum burda. çıkmış adeta sanki ak it i savunuyor bana dm den
Gel bakayım ehehe

görsel
Bakalım oy verecek mi?
Sinan oğan akpartiye felan gelmedi
geri zekalı çapulcular.
Sinan oğan akpye geldi akpye vermem demiş. Kesin verir.
zavallı olacak ne var bunda amk sinan ak partiye destek vermiş partiye gelmemiş gelirse o zaman dert yanarsın trakya kekosu seni.
Kıvır kıvır kıvır

görsel
ben sen değilim ayda bir fikrim değişsin? sinanı sevmiyorum caferidir şii alevilerden biridir. mısırlı sabır meşhura göre yahudi tatlar kabilesindendir. başka sorusu olan yosa ittirsin gitsin.
adamın düştüğü duruma yapılmış, sanki biraz sadistçe bir ifadedir. yeter ulan daha ezmeyin adamı.