bugün

facebook adlı internet sitesinde, ergen diye tabir ettiğimiz insanlar topluluğunun, yeni fotoğraf eklemesinin ardından size ileti olarak yazdığı cümledir. eller bir an bu arkadaşı engelle ve sile gider, durduramazsınız.
genelde fotolarda mal gibi çıkıp, " sıçta bokunu yiyeyim" türünden yalakalıklarla duygusal fotomontaj bekleyen homo erektus cinsi.
facebook'da ergenlerin tanıyıp tanımadığı herkese söylediği söz öbeğidir.
(bkz: güzel olsa beğenirdim)
(bkz: beğeneceğim vardı ama şimdi vazgeçtim)
(bkz: bsg ya)
aha da bunların nesli tükensin pandaların değil.
Beğenildi +++
Işık ++++
Shop +++++
Test edildi onaylandı.
geçen günlerde 13 yaşındaki yiğenimin söylemesiyle ilk kez duymuş olduğum ergen sorusudur.
kendine güveni olmaayan ergenlerin klasik sorusudur verilecek en iyi cevap da;
bana güvenerek mi koydun? dur.
(bkz: cnm fotoqrafimi beqenir misin)
ve link gelir ardından..
facebook'da fotoğrafımı beğenirmisin sorusuna yorum olarak çok güzel cikmissin yorumuna, o senin gözlerinin güzelliği gibi saçma cevaplar görmek mümkündür.aynı güntekin onay-rıdvan dilmen'in futbol yorumu gibi. Ortala cak hesabı yani...
beğenilmeyen insandır.
(bkz: entry mi şükular mısın) tadında.
Facebooktaki ergen kuzenlerin gerekiz isteklerinden yanlızca biridir. 'Doğum günümü kutlar mısın?' diyenleri daha bir havalıdır o ayrı.
Karsılıklı durum begenelım mı? Bunun farklı bır versıyonu.
L tuşuna bas bakalım ne oluyor? diye bir versiyonu da vardır.
Bir de kuzenimin duvarinda, fotografimi begenene mesaj aticam seklindeki versiyonu gorulmustur. Atsan atamazsin, satsan satamazsin arkadas.
bir kezban ata sözüdür.
kendini yalnız hisseden ama bunu zorla değiştirmek isteyen genç psikolojisi.
doğrusu için (bkz: bebeyimmm fotorafımı beyenirmisin).
"profil pic'imi like'lar mısaan?" şeklinde olanı da vardır ki cinayet bile işletebilir.
o: fotografimi beyenirmisin lütfen cnm?
ben: hayir.
o: gercekteeğnmiiiii?
ben: gercekten.
o: haha tamam.
beğenilen ve talep gören biri olduğunu başkalarına inandırmaya çalışan insan.
sayfaların, kişilerin 'bu fotoğrafı beğenir msnz, bu sayfayı beğenmeyenin serçe parmağı sehpaya çarpsın, yok şunu beğenmeyeni ben çarpayım olmadı Allah'a havale edeyim...vb yaptırım ve cümlelerinden midem bulanıyor. insanlar kafayı yedi artık.
''vücudunu al götüne sok'' diye cevaplanabilir bir soru.
cnm ftgrflrmı bgnr msn .s.s