bugün

gerçekleştirilmesi bununla da yetinilmeyip teşvik çalışmaları yapılması gereken durum. Hayır neden gülümsersin arkadaşım anlamıyorum ki hayır gülümsenir o an mutlusundur gülümsersin tamam kabul ediyorum. Ama bunun dışında sahte gülümsemelere kesinlikle gerek yok tarihi yanıltmaktan başka işe yaramaz. nasıl hissediyorsanız öyle çıkma gayretinde olun fotoğraflarınızda değil mi ama. teşekkürler.
gülümsemek de gerekmez zaten bence fotoğraflarda o anki hal daha özeldir.
iila birinin karşında şaklabanlık yapıp seni güldürmesi gerekmez.fotoğraflarda sahte gülümseler o fotoğrafın büyüsünü bozar.
(bkz: buralarda bir stormbringer vardı ne oldu ki)
kafayı objektife doğru çevirip gülümsemektense, fotoğrafın o anki doğal ortamı resmetmesinin daha uygun olacağını düşünen birinin olası davranış biçimidir.
fotoda daha karizma çıkılacağı düşünülerek yapılan eylem.
bazen bir tebessüm yeter. otuz iki dişin de meydanda olmasına gerek yok.*
gülümseyip zorla iyi çıkacam,beğenmeyince daha da bir sırıtıp gereksiz yere kastıran insandan daha iyidir...
yapmacık gülüşten daha iyi çıkacağınız pozdur. gülmeyince moron gibi çıkmanız yapmacık gülüşle acıların çocuğu emrah gibi çıkmanızdan iyidir.
tarafımdan vesikalık çektirirken kişiyi sürekli güldürmeye çalışan uyuz fotoğrafçıya karşı yapılan inattır bu eylem. Hayır ben anlamıyorum kim şebek gibi sırıtırken çekilmiş bir vesikalık resim ister.