bugün

aynı kişi birbiri ile nasıl versus yapabilir?

fake ile versus mu olur?

forzaların sahibi tek. antalya ve kediciğin.
8jk takımının korkulu rüyaları evet.
bikini kardeşler.
antalyaspor hakkında bir başlık açıldı biraz önce, açan kişiyi forza antalya sandım bir baktım ki forza aslan mış. adam antalya hesabından açıyorum sanmış.

bu kadar alçak ve düzenbazlardır bu kişiler.
eğer gerçekten bu 2 hesapta aynı kişiye aitse hesabın sahibi kişiyi hiç düşünemiyorum. bir insan kendisiyle kavga edecek kadar nasıl bir işsiz olabilir?
yemiyoruz. forzalar. vasat bir troll ama zararsız silik yemesin multiden. köşede ilgi dilensin. izlemesi hoş oluyor.
gerisini falan bilmem de, sözlüğün şehir gezici timi bunlar. şip şak fotocular. antalyabelediyespor topcuları olabilirler. boş zamanlarında şehirin fotolarını çekiyorlar. eğitim alsalar sözlük görsel müdavimi olurlar.
kuzensiniz dimi lan siz?
Futbol bilgisine sahip tek ikili siz iseniz ne vs'si aq bu.
görsel
iki sözlük hesabının da sahibi aynı.

bari 3-5 tane daha aç tüm ligi topla.
Sözlükteki sol frameyi sıklıkla Whatsapp grubuna dönüştüren ikili. Futbol dışında her şeyi konuşuyorlar.
Sözlüğe virüs gibi yayılan iki Antalyalı tip. Bunlar yüzünden Antalya'dan soğuduk amk. Evet.
(bkz: forzaslan ve forza antalyaspor aşkı)
(bkz: ergen çükü davası)
forza antalyaspor'a hakaret niteliğinde karşılaştırma.

küfür etseniz bu kadar ağır olmazdı.
ikisinide pataklayacağım pazar günü doğu üste gelin.
bu iki yazarın antalya cumhuriyet meydanında kozunu paylaşmasını istiyorum, bence sözlük için en iyisi bu olacak.

(bkz: iyi olan kazansın)
(bkz: siz kardeşsiniz evlenemezsiniz)
https://www.youtube.com/watch?v=CKlS67HX2yM
sol tarafı whatsapp grubuna çeviren ikili. arkadaş gidin özelden yazın amk.
vs alır.
kullanıcı adı seçimi ile italyan kültürünce asimile edilmişliklerini ayan beyan gösteren iki yazarın karşılaştırması.
Sürekli sözlük içerisinde kavga eden ikili. ikisi de antalyalı ama biri galatasaray diğeri antalyaspor taraftarı. En sonunda moderatörlerin duruma el atmasını beklesekte o zamanın ne zaman olacağını beklemekteyiz.