bugün

işin aslı şu; “formumu korumak için otomobil kullanmıyorum, her yere yürüyerek gidiyorum ve bol bol seks yapıyorum. toksinlerden arınmak için de buhar banyosu yapmayı ihmal etmiyorum” diyen bir ablamız var adı Kelly Brook.

Seks'i sadece bir karşılığı yada bir menfeaati varsa yapan türk kızı görmüş ben gibi türk erkekleri eminim içinden "off ulaann off" diye bir iç geçirmiştir. El alemde ne hatunlar var. Lan düşünsene karı ikide bir sana asılıyor "selami gel bir formumu koruyum" diye yataktan çıkmıyorsunuz..

Hayal gibi geliyor değil mi? hayal değil gerçek arkadaşım..

bu arada ben bu yazıyı tüm türk kızlarına armağan ediyorum...

capsta var tabi..

http://aktuel.mynet.com/g...-sekse-borclu/178/240352/
(bkz: türk kızı vs avrupa kızı)
(bkz: ye beni aşkım diyen avrupalı kız)
"veriyorum veriyorum popom kuru kalıyooo" diye sevinen ingiliz kızıdır.
türk kızlarının ibret alması gereken kızdır.

okuyun lan bunu allahsızlar!
mantıklı ve de zevkli bir formda kalma yolunu tercih ettiği için tebriği haketmiştir. * *
yurdum abazanlarının ağzının suyunu akıtan, "belki bizimkiler de düzelir, bize bile verirler lan" diye ümitlendiren ingiliz kızdır.
Hafif meşrep oluşuna kılıf uyduran kızdır.
sıradan bir imaj çalışması veya seksi kızlar tıklayınız vasatlığından sıkılanlar için sizin için bakın götümüzden haber uydurduk çalışmasıdır.
fahişedir.
alnından öpülesi kızdır. ayrıca; 5 saat boyunca fantezi üstüne fantezi yapıp hadi gir artık diye yalvartabileceğin kızdır, kadındır.