lake of tear isimli grubun muhteşem parçasıdır.
dinlemelisiniz.
Bir Lake of Tears şaheseri.
Her sonbaharda mutlaka dinlerim. Sonbaharı özlediğim zamanlarda da.
Gelsin artık en sevdiğim mevsim; gelsin tüm zamanların en güzel renklerini bir arada bulunduran yegane zaman dilimi.
Forever Autumn!
altıncı nesil silik.
(#13925330) harika yorum yapan yazar.
the moody blues'un film gibi şarkısı.
lake of tears'in keman solosuyla insani kendinden geciren enfes sarkisi.
metalstorm'un en iyi 100 gotik metal albümü listesinde dokuzuncu sırada bulunan lake of tears albümüdür.
(#9516431) kendisinin ideolojisi şu şekildedir: "ya hep ya hiç, ya türk ya piç". bir türk olarak lanetliyorum...

(bkz: liseli ülkücü alert)
bir oturuşta hem şırdanını yer hem mumbarını. nasıl bir iştahtır bu kardeşim çözemiyorum gitti. anladığım kadarıyla da sözlüğün ermeni kırmaları ve kürtçüleri dadanmış. siktir etsin, binlerce yıldan beri konuşan insanlar bunlar, bir halt beceremediler. canını sıkmaması gereken dostumdur. sinirlenmesin, şırdan yesin...
kara gomlekli arkadaslarıyla atsızcılık oynamakta an itibariyle. dAHA SOFiSTiKE BiŞEYLERE KAFA BASMADIĞI iÇiN MAZUR GORMEK LAZIM.
bunun gibi ırkçılar ülkemizdeki huzura zarar veriyorlar.

kürt'lerden yana bir şikayeti varsa sözlükten gidebilir. zira biz hep buradayız.
birinin artık sözlükte cirit atan şov meraklısı kürtlere bir şeyler yazması gerekiyordu, sonunda çıktı. ellerine sağlık. şimdi ne kadar kürtçü baykuş ve sadık dostu komünist varsa nick altına gelip "ırkçı, faşist" diye zırlayacaktır. baba meslekleri yahu...
biraz sert de olsa sözlükteki pkk sempatizanlarına girişmiş olan yazar. helal olsun.

(bkz: sert vurdu baliç)
kürtlerle ne alıp veremediği olduğunu tam olarak anlayamadığım yazar. tahminim götüne mezopotamya kaçmıştır.
ulan adam kürtlere laf ediyorsa nasıl kürt ırkçısı olur anlamadım gitti. millet bir tuhaf yazı yazar oldu. cahil kesim vesselam, rahatsız olan baykuşlar hemen uçuğ geliyor.

(bkz: herkese faşist diyen kürtler)
(bkz: pokemonların olası milliyetleri/#7912565)
gülmekten karnıma ağrılar girdirmiş mükemmel yazar.
zıpkın gibi, fişek gibi bir şey.. hoşgelmiş.. takip edilesi..
evet süper zeka işte o yüzden türkiye de islam hakkıyla yaşansıııın diye ağlamak aptalcadır.
(#6824644)

islam düşmanı. etrafına bak camiler minnareler göreceksin. burası türkiye. müslüman bir ülke.
(#6817547)

cehalet, önyargı ve faşizm abidesi..
çocukluktan bugüne kopmadığım tek arkadaşım, vefalı dostum, kankam... ne günler geçirmişiz be, eşek kadar adamlar olduk. dandik bilgisayarlarımızla ilk yerel ağı kurduğumuz gün, dünyanın en büyük icadını yapmış gibi mutlu olmuştuk. sabahlara kadar fm oynayıp, sonrasında pes ve nba... daha da öncelere gidersek, çocukluğumuzda da beynimiz sulanırcasına başından kalkmadan oynadığımız atari anılarımız var ki, hala unutamam.

o kadar uzun zaman olmuş ki, neler neler görmüşüz, neler neler yaşamışız. o kadar hızlı geçiyor ki hayat, geçmişi düşünmeden bu kadar hızlı geçtiğini anlayamıyorsun. iyiki varsın lan.*

(bkz: ben ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı)
(bkz: fm de nasıl godum sana)
altıncı nesil yazar,duygularını kontrol etmekte zorlanan bir yazar. hoş gelmiştir.
nicki ve girmiş olduğu tek kelimelik entry'si ile saygımı kazanmış yazar.
yaklaşık 2 saattir baştan sonra tekrar ederek dinlediğim yarmış, aşmış albüm.
moody blues'un güzide parçası.

sözleri:
The summer sun is fading as the year grows old
And darker days are drawing near
The winter winds will be much colder
Now you're not here

I WATCH the birds fly south across the Autumn sky
And one by one they DISAPPEAR
I wish that I was flying WITH them
Now you're not here

Like the SUN through the trees you came to love me
Like a leaf on the breeze you blew away

Through Autumn's golden gown we used to kick our way
You always loved this time of year
Those fallen leaves lie undisturbed now
Cause you're not here (x3)
(Instrumental break)
Like the SUN through the trees you came to love me
Like a leaf on the breeze you blew away

A gentle rain falls softly on my weary eyes
As if to hide a lonely tear
My life will be forever Autumn
Cause you're not here (3x)
(Instrumental break)
Cause you're not here (3x)
(short instrumental)
Cause you're not here, (fade out)

şarkının anlatmaya çalıştığı şey de:
artık olmayan bir insanın sonbaharı nasıl sevdiğini ve artık o olmadığı için kendi hayatında ömür boyu sonbahar yaşayacağını. o insansız herşeyin nasıl daha soğuk ve boş olduğunu anlatan parça. hüzünlüdür.