bugün

yapimi flash tv ye ait olmayan ama tekrar bölümleriyle bu kanalda gösterilen tatli hayat gibi cok kalite bir diziyi bu gruba dahil etmemek gerekir. zaten flash tv de farkinda olayin ulan süper dandik diziler koyuyoruz bari show tv den bitmis bi dizi alalim günde hic degilse iki saat rating aliriz diye düsünmüs olabilirler. sari biyikli abimizlede bir yere kadar adam telef oldu.
(bkz: gerçek kesit)
nasıl yapıldığını, nerede yapıldığını, hangi insanların yaptığını bilemediğim diziler. hayır ne zaman flash tv'ye denk gelsem bu dizilerden bir tanesi yayınlanıyor oluyor. hepside birbirinden farklı isimde lakin aynı boktan oyunculuk performanslarına sahip. en çok da yatırlı, ruhlu, türbeli versiyonları mevcut.
(bkz: kınacılar konağı)
oyunculuk yapsın diye çağrılan insanların özellikle çirkin ve tipsiz seçildiği diziler.
zannımca en korkunç dizilerdir. sözlük ben hiç bir dizide bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. olaylar aynen şöyle ceryan etti. geçen gece uykum kaçtı, tv seyretmeye karar verdim. zapping yaparken birden flasha denk geldim, gelmez olaydım. bütün gece uyuyamadım. efendim bir kedi var böle aptal saptal her yere zıplıyor meğersem içine şeytan girmiş* sonra evde durakulanın evinden zıplayan bir hizmetçi var, o ruh onun içine kaçıyor. mezarlık falan var bahçede, loş ışıklar insanlar arada sırada konuşuyor, bu ne böle...valla gece gece çıldırıyordum.
muhtemelen cep telefonuyla çekilen dizilerdir. deneyin siz de yapabilirsiniz.
bir canlandırma dizisi vardı yıllarca oynayan, hala oynuyormu bilinmez..sonuç, berbattı.
yolcu: alacakaranlik kusagi adli dizisi gayet guzeldir. hala ariyorum fakat bulamiyorum. 8 bolum bursa'da cekildi ve bitti zannedersem.
dedeler, anneanneler, babaanneler için yapılmıştır, hedef kitlesi bu dizileri eleştirenler değillerdir. alan memnun satan memnun.
Görülür görülmez kanal değiştirmeniz gerektiğini miyavlayan dizilerdir. Miyav.
-Benkimle evlenirmisin
-Evet ama 1 bal alana 2.cisi bedava.
izleyen var mı merak edilen diziler.
hayranlıkla takip ettiğim dizilerdir. özellikle realist duruşlarıyla beni etkileyen senaryoları ve usta oyuncuları inanılmaz bir keyifle izliyorum.