bugün

viton ticari adıylada bilinen e yüksek ısı ihtiva eden sistemlerde kullanılan sızdırmazlık malzemesidir.Viton veya Flourel ticari isimli bu malzeme, -30°C ile 225°C arasında her tip gres, yağ ve solvente dayanıklıdır. Birçok kimyasala karşı direnci çok iyidir. Düşük gaz geçirgenliği istendiğinde ve vakum sistemlerinde çok iyi sonuç verir.
eski bir dershanenin adı. yeniden açılmıştı fakat ne oldu bilinmemektedir.
(bkz: fhm)
93 yilinda gitmis oldugum sisli'de bulunan dersane. Ogrencileri yaris ati temposu ile sinavlara hazirlayip butun yil dolan stres tupcuklerinin sinavdan 2 dk once 2 draje sekerle yok olacagina inanan ve dahasi inandiran egitim kurumu. Zamaninda Istanbul'un en saygin dersanesiydi. Nice Robert Kolejliler Istanbul Liseliler buradan cikmadi lakin su anda ne haldedir bilinmez.
çemberlitaş ta bulununan çemberlitaş fem le bitişik olan, birçok konferansın yapıldığı; tuna boyu, hacata, onu beklerken tiyatrolarının oynandığı fırat kültür merkezi adındaki salon + kantin + internet kafe den oluşan yapı.
(bkz: fransız kültür merkezi)
Bursada varlığından yeni haberdar olduğum eğitim kurumu varlığıdan kötü haberdar oldum. Planımızın içine sıçtı yıkılış dönemine girişe sebebiyet verdi. Bok yoluna giremediysek kendileri yüzünden.