bugün

koca bir dönemin boşa gitmesi, en kolay derslerden bile çakızlamakla sonuçlanabilecek bir durumdur.
bulunduğum sikindirik durumdur. küfretme konusunda kendimi aştım sanırım. önüme gelene sövüyorum. gecenin şu saatinde boğaz şiş bir elde nane bir elde anayasa kitabı sürünüp duruyorum. özetle fuck the discipline of law!!
stresin bağışlık sistemi üstündeki olumsuz etkisinden kaynaklanabilecek durumdur.
kendinizi o psikolojiye sokup inandırmaya çalışmaktır... dersi veremeyeceğinizi bildiğiniz için vücudu hasta moda sokup "hasta olmasaydım kesin vermiştim dersi" deme lüksüne sahip olmaya çalışmak.
geçmiş olsun, bütlere kaldırandır. millet sabahlarken sizin 13 saat uyuma durumunuz oluyor.
Başıma gelen talihsizliktir.
finale rüyalarınızda çalışmanıza vesile olacak talihsizlik. günde 24 saat uyuduğunuz için ilaçlar yüzünden yapacak başka bir alternatif kalmıyor.
acil şiflar diler, bu vesileyle final haftasında olan tüm yazar arkadaşlarıma sınavlarında hayırlı muaffakiyetler niyaz ederim.
çaresizlik örneğidir. yarrakkolin yemekten başka şansı kalmamıştır.
Bütler var. Daha kolay olur diye duymuştum.
Yine de geçmiş olsundur.
Sana da bana da.
final esnasında olanı için (bkz: SÜREYYA AYHAN)
Ah ne zor bi durumdur. Bol bol adaçayı içilir, battaniye altında ders çalışılır, evdeki tuvalet kağıtları bitirilir. Malum havlu peçete burunda yara yapar.
Derslere gitmemek için güzel bahane olucak olan hastalık gelir final haftasında bulur sizi. Ev arkadaşınızda o hafta yoksa üstelik bi bitki çayı demleyeniniz bile yoktur. Yazık bana be.