Son 1 aydır bulunduğum durumdur efenim. Sıkıntıdan mıdır bilmiyorum ama hiç bir şekilde son zamanlarda oturup film izleyemiyorum çok güzel film öneriyorum ama film izleyemiyorum.
sorun film izlemeyi sevmemek değil, güzel film bulamamaktır.
Film izlemeye başlayan kişinin filmin yarısında götünün ağırmasından dolayı düştüğü durum.
Birkaç sene önce izlediğim bir haberde dünyanın en genç profesör ünvanını almış kişisi bahsediyordu film izleme meselesinden, çok zeki olduğu için her filmin sonunu en başından tahmin ediyormuş ve keyif alamıyormuş, bu nedenle de hiç film izleyememiş.
Ben izleyemiyorum cunku bi yerden sonra dikkatim dagiliyo skiliyorum vazgeciyorum.
Hayatını boşa geçirmiş insan.
2 senedir 2-3 istisna dışında izlemeyerek dahil olduğum tür. hayat böyle daha güzel amk. zaman kaybı resmen film izlemek.
gravity, interstellar gibi filmleri izlemeyip, uzayın derinliklerinde olmayı hissedememiş insandır.

haa bu filmleri dvd den izleyip yine de hissedememiş insanlar da vardır ama onun konusu başka.
eksik hisseden insandır. aşırı yoğundur, işten eşten başını kaldırıp da mavi gökyüzüne dalarcasına beyazperdeye bakamayan acınası insandır.
Doğru filmler bulunduğunda dünyanın en iyi hissini verir, yanlış filmlerse vakit kaybı değil iyiyi kötüden ayırt etmek için bi ölçüt niteliğinde düşünülürse daha çok doğru film bulunur ve iyi hisler daha sık aralıklarla sizi bulur.
Yenilmez 3 inception 8 mile forrest gump gibi filmleri izlememiş insanımsıdır.
Muhabbet herhangi şekilde filmlere gelirse susacak insandır.
En yakın arkadaşım. Yarısında kafası düşüp uyuyakalıyor. Hayır bir insan inception'da nasıl uyuyabilir allaşkına??