bugün

bir film izlemeye calisirsin 2 arkadassindir dvd yi takarsin. film baslar konsantre olmaya calisirsin ama yaninda ki arkadasin hic durmaksizin sorular sorar.

Bu sey filminde de oynamiyormuydu yaaa ? cay koysam mi acaba ? bu canavar bu adami yer mi ? orda mi nuran orda mi ? aha burdan mi cikcak simdi ?

bir film izleme zevkini mahveden kisidir. kesinlikle kolsantre oldurtmaz.

Edit: imla
ağzına mus sokulası tiptir. sokucan ağzına çikita muzu konuşamasın pezevenk. bide sürekli filmin sonunu soranlar vardır onların da ağzına patates sokucan.
yanından defedilmesi gereken ya da ona oyalanacak başka bir şeyler bulunması gereken kişidir.
ağzına harley davidson marka motorla çarpılası tiptir. beyni film izlemek için yeterli değildir. başka birinin beynine ihtiyaç duyar.

hayır, sen ne biliyorsan biz de onu biliyoruz filmle ilgili. seni dinleyeyim, sorularına cevap vereyim diye filmi kaçıyorum, bu sefer ikimiz de bir halt anlamıyoruz.
Filmin ortasinda gelip filmle ilgili soru soran kisilere de denir.
Kumandanın mute tuşu ile, eller bel hizasında tutularak, yarım metre mesafeden ağzına nişan alınarak basılmalıdır.
soru sorarken kaçırdığı bölümüde soran tiptir.
ona cevap veriyim derken film kaçırılan uyuz tiptir.
filmi ilk defa beraber seyretmenize rağmen bu kim bu ne diye soran tiptir. (abin) bu sebeble asla sinema'ya bile yanımda biriyle gitmem.
filmi yalnız izlemeyi tercih etme sebebimdir.
allah kitap hakkı için iman kuvvetiyle dövülmesi gereken insan tipidir.
ibretlik mevzudur. merak edilen bir filmse kesinlikle ve kesinlikle yalnız izlenmelidir veya aynı şekilde o filmi merak eden bir insanla izlenmelidir.
ancak çerez niyetine izlenecek filmler için bu tiplerle beraber film izlenebilir.
zamanında fetih 1453 filmine valide hanımla babannem gitmek istediler hadi oğlum götür bizi oğlum hayır duamızı alırsın vesaire 2 gün beynimi köreltmeye başladıktan sonra iyi dedim gidin hazırlanın gidelim.

neyse efenim, babannem biraz eski toprak bu tarz savaş sahnelerinde vesaire duygulanır filmin ilk 25 dakikası ses çıkarmadılar. şaşırdım tabi tam bu çatışma sahneleri geldi başladılar,

bu şerefsizler kim?

bu tohumsuzları buraya kim gönderdi?

gibi saçma sapan sorular eşliğinde bana hayatımın en kötü 2.5 saatini geçirttiler.ha birde bu savaş sahnelerinde babannnemin tekbirleri salona ayrı bir hava kattı sanki biri gelse salondakileri komuta etse babannem sancağı önde tutup bizde hep beraber allahu ekber nidalarıyla düşmanın üzerine yürüyecektik.o gün bugündür bunların ikisini de sinemaya götürmem konuşmam tanımam etmem.
durmadan spoiler veren kişiden yine de iyidir.
tüm uyarılara, manalı bakışlara rağmen susmuyor, halen devam ediyorsa, ağzının üstüne bir tane vurulası tiptir.
annedir.
film sahneleri tekrar yorumlayan tipdir.