bugün

yaranmaya çalışmaktadırlar . bunlara destek veren t.c hükumetini de ayakta alkışlamak gerekir adamlar defalarca sırtımızdan vurdular elektriği suyu bile yok adamların halen türklere çelme takma peşindeler. israil cezalarını tam kesememiş anlaşılan.
sonuçta pulu onlar yalıyor biz değil.
yeni bir şey değildir.

filistinli şerefsizler bunu hep yapıyor malesef.
(bkz: filistin in kıbrıs rum kesimine destek vermesi)
(bkz: filistinlilerin ikiyüzlülük vesikası/#15537672)
Hamas liderinin Demirtaş'a ''Diyarbakır'ın özgürlüğünü görmek isteriz'' sözünü unutmayın.
filistinlilerin dünya'dan temizlenmesi gereken pislikler olduğunu gösterir. bu yüzden israil'e tam destek.
eee nolmuş? siyasi fikirleri farklı diye yahudi hükümeti haklımı oluyor?
pkk ve asalanın filistin kurtuluş örgütü tarafından eğitildiğini bilmeyen arap seviciler buyrun burdan yakın.
Yakın bir zamanda ekşide gündemi hayli meşgul etmiş ancak kekolar ve ulusalcılar tarafından dahi kolpa olduğunda mutabık kılınmıştır.

Şimdi bak kardeşim filistin dediğimiz devlet istanbulun avcılar beylikdüzü esenyurt ilçeleri hacminde bir devlet nüfus olarak ise belki bu ilçelerden biri kadar anca var. Sözün özü dostum adamların doğru düzgün postanesi bile yok sen kalkmış paint terk puldan bahsediyorsun.

Okumadım durumum yoktu diyen arkadaşlara özetle;

(bkz: benim kürt arkadaşlarım davar)
hep söyledim,

her zamanda söyleyeceğim,

bu yavşaklar her ne kadar müslüman olsada bizim asla dostumuz olamayacak bir ırktır.

osmanlıyı satmanın cezasını hala çektikleri yetmemiş gibi, bundan ders almamışlar gibi yine ecnebilere yaranma peşindeler.

şüphesiz ki bir gün nesliniz tükendiğinde bizde sizin için bir pul bastırırız.

tanrı türk ırkını korusun.

arap ırkına yapılanlara zerre acıyorsam namerdim. buyurun buradan yakın.
bize türkler yeter gerisine gerek yok.
Doha Türkiye Büyükelçiliği’nin sitesinde yayımladığı, Filistin iletişim Bakanlığı tarafından yapıldığı söylenen açıklamaya göre pul resmi olarak Filistin yönetimini tarafından basılmadı.

iletişim Bakanı Dr. Allam Moussa, yaptığı yazılı açıklamayla, soykırımın 100. yılı anısına basıldığı söylenen pulun resmi olarak basıldığını reddetti. Açıklamada, pulun üzerindeki damganın Filistin Postanesine ait olmadığı, bu yüzden resmi bir pul değil bir çizim olduğu açıklandı.

Moussa açıklamada, “bu eylem Türkiye-Filistin ilişkilerine zarar vermek amacıyla hazırlanmıştır” ifadelerini kullandı.

Pulun hangi grup tarafından dolaşıma sokulduğu henüz bilinmezken Bakanlık konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

büyük ihtimalle israil ajanları tarafından basılmış olan puldur.
Gecen hafta soykırım iddialarını protesto etmek için meydanlara çıkan Filistinliler değil miydi? şahsen bu habere inanmıyorum. zaten bir ülkede tek tip insanın yaşaması beklenemez.
rte'ye bu puldan bol bol yapıştırmak lazım.
Ümmetçi Çomarların uğramadıkları başlıklar.

görsel
Bu sene tanıştığım bir çok Filistinliden, israil'de mutlu bir şekilde yaşadıklarını öğrendiğim için şaşırmadım. Haber yalan bile olsa umrumda değil, arapların ve arapsıların ne bok olduğu ortada
Yapar orospu çocukları.

israil haklı olabilir.
filistinin türk düşmanı olduğunu kanıtlıyor.