bugün

ülkemizin geleceğine ket vurmak isteyen şer odaklarının tek bir cenahta birleşerek bütün güçleriyle yeni hükümet sistemine karşı çıkmaları durumudur. damarlarında türk kanı dolaşan, vicdanında iman bulunan bir insan bu hakikate karşı nasıl kayıtsız kalıp da ülkesini kaosa sürüklemek isteyenlerle aynı tarafta bulunabilir.

ülkem ve milletimin huzuru için "evet" diyorum.

görsel
Vatansever, milliyetçi cephe de hayır diyor.

Siyasal islamcılar, kraldan çok kralcılar evet diyor.

Ab fetö CHP pkk s2mde bile değil inan .

Ben tek adama karşıyım ! Hatta çoğulcu demokrasi istiyorum.
" apo galatasaraylı, hadi cimbomlular bırakın galatasaray' ı öyleyse " dedirtir. kelime oyunu yaparsanız bunu da yiyeceksiniz mecburen.
kanıtın varsa konuş yoksa ara getir den başka bir şey denmeyecek saçma cümledir.
(#35522571) da bir kısmını yazdım zaten. abd ve ab şerefsizleri olmasa zaten bugünleri görmez daha huzur içerisinde olurduk. hatta akp yi de onlar kurduğu için akp diye bir şey olmazdı. sanki obama ile ben telefonda konuşacağım diye bir yerimi yırtmışım, sanki ab ye girmek için ben uğraşmışım. az saçmalayın olur mu?
o da birşey mi
rusya
endonezya
misir
irak
tacikistan
papua yeni gine
guatemala
ruanda
burundi
honduras
macaristan
işçi partisi
escobarin torunu
merkel
shwartzeneger
malta
mozambik
casillas
emine hanım
kıbrıs
ermenistan
azerbaycan
bunlar da hayır diyor
o zaman biz ne diyelim evet diyelim neden, çünkü bunlar hayır diyosa biz tersini yapmak zorundayız, çünkü biz uykusuz aksi nalet insanlarız, evet dememiz için hayır diyenlerin kim olduğunu bilmemiz yeterli.
duydum ki fetö de her gün sıçıyormuş. hele apo günde iki defa sıçıyormuş.

o zaman sıçmayacaksın hacı. sıkacaksın, tutacaksın tutabildiğin kadar. yoksa sana fetöcü ve apocu deriz.
sonra birbirininizin kafasına sıçabilirsiniz.

ulan bozuk terazi, 2010'da evet için götünden ter damlarkeni fetö senin için mezardan adamları kaldırıp getirmedi mi?
apo, o imralı görüşmelerinde akp'nin başkanlık ve eyalet sistemini destekleriz demedi mi?

bana ne apo'dan fetö'den, amerika'dan.

gazi mustafa kemal' in kurduğu bu rejimi değiştirmemeniz için elimizden geleni yapacağı.
başkanlık görünümünde tek adam rejimini kurulmasını engellemek için her türlü demokratik mücadeleyi vereceğiz.

şu kuş beyinler şunu almıyor. ilerde erdoğan sonra, fetö'nimn benzeri bir adam o koltuğa geçip başkan olursa nice olur bu ülkenin hali? hiç bir ülke tek bir adamın iki dudağı arasında olmamlıdır.

aha da sırrı sonunda konuşmuş. daha da çok konuşmalı. böyle mallar susup dinlemeli bu itirafları.

http://biliyomuydun.com/sirri-s/

Sırrı Süreyya Önder’den tarihi itiraf; “Her şeyi AKP ile birlikte yaptık, Başbakanların, istihbarat örgütünün özel ricasını PKK’ya
götürdüm,

Hey Millet! Duydunuz mu! Sırrı Süreyya: Her şeyi AKP ile birlikte yaptık!

Sırrı Süreyya Önder, 3.5 yıl çözüm ekibinde görev aldığını belirterek, ”Başbakanların, hükümetin, istihbarat örgütünün özel ricasını PKK’ya götürdüm, günlerce sığınaklarda beraber kaldım’‘ dedi.

Sırrı Süreyya Önder, Anayasa Komisyonu’nda gece yarısı yaptığı konuşmada ilginç açıklamalar yaptı:

“BAŞBAKANIN ÖZEL RiCASINI PKK’YA GÖTÜRDÜM”

“ Barış süreci başladı. Sayın bakan (Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı kast ediyor) da dahil olmak üzere bakanlarla, istihbarat örgütüyle, Milli Güvenlik Kurulu temsilcisiyle, PKK’yla, Sayın Öcalan’la 3.5 sene süren düzenli görüşmeler yaptık.

Devletin, sayın bakanların, Başbakanların özel ricalarını, önerilerini, itirazlarını, PKK’ya götürdük. Onlarla günlerce aynı sığınaklarda kaldık. Günlerce tartıştık, değerlendirdik. Bu ülkeye barışı getirmek için”.

“TOPLUMA FATURASI AĞIR OLACAK”

“Yazdım, arşivlerde var. Bakan (Bozdağ) uzaktan şahit göstermesin. Beşir Atalay, Efkan Ala, Sadullah Ergin ve bizim imralı heyeti, Başbakanlık’ta bu mahkeme kararlarının, bu çifte standartlı yaklaşımların fütursuzluğu üzerine saatlerce hasbıhal ettik.

Şimdi bundan dolayı müebbet isteniyor. Bundan korkan dünyanın en alçak adamıdır. Fakat bu ülkeye toplumsal faturası büyük olacaktır.”
" Evet" diyenlerin doğru yolda olduğunu gösterir.
görsel
Ne yapalım IŞiD'de allah bir diyor. putperest mi olalım?
mal beyanı. yetmediniz bi amına koduklarım.
güncel Önemli Başlıklar