bugün

sözlükteki fetullah gülen sempatizanları dışında kalan tüm yazarlardan fetullah gülen in özür dilemesi gerekmektedir zira sözlük yazarlarını kendisi gibi gereksiz bir konuda ziyadesiyle meşgul etmektedir. fetullah gülen im en kısa zamanda sözlüğe ithafen bir özür mektubu yayınlaması ve akabinde elini, eteğini, zihniyetini ve tüm kalıntılarını türkiye den çekip toplaması farz ı endam olmuştur.
edit:malum
(bkz: gülen mi ağlan mı)*
(bkz: provakasyonun farkında mısınız)
f tipileştiremediklerinden özür dileyin kampanyasıdır. e bazıları "birey"dir, direnir!
(bkz: fetullah kim)

bir tane fethullah var ama? uyar mı ki? amerikan malı hem bu?
amerikada yaşayan fethullah gülenin sözlük yazarların dan özür dilemesi talep ediliyor. da şimdi bu adam sormazmı ben size ne yaptım da özür dileyeyim. asıl siz benden özür dileyin bana yapmadığınız hakaret kalmadı.
fethullah yazmayı beceremeyenler de hoca'dan özür dilese iyi olur kanımca.. ayrıca; (bkz: oldu canım)
fetullah gülen isimli şahısdan, sözlük yazarlarının özür talebidir. öncelikle fetullah gülen kim bilmiyorum ama kasıt fethullah gülen ise ki gene birşey değişmez saçma bir taleptir. daha kimden neyi ve en önemlisi ne şekilde talep edeceğini bilmeyen, dar görüşlü ve her b..ku beldiğini düşünemlerin talebidir. * * * tabi sizlerinlerin bilgi ve birikimlerini asla göz ardı etmiyor ki çoğunuzuda tanımıyorum. fakat böyle komik vede çocukça bir yazının saçmalığınıda gözardı edemem. kimsenin, memleketi böldüğü yada zarar vermesi gibi bir durumu, böyle bir şekil ile çözüme ulaşamayacağına inanmıyorum sadece. bu düşüncede olanlar, yalnız ve yalnız konuşur ve başkalarını bırak dinlemeyi, onların düşüncelerinide kendi istedikleri gibi yorum yapmakdan başka birşey bilmezler. (bkz: saman alevli yürekler)* * o zaman şunu diyorum. madem bu kadar cesur ve samimisiniz, türkiyeyi imf ye gebe bırakan, memleketi parça parça amerika vs vs vs ye satan, en başta şimdiki başbakandan tutun, kimler olduğu ayan beyan ortada, cumhur başkanı bakanlar askeri kurum muhataplıları vs vs den de özür talep edin bakalım. öyke kuru kuru taleple olmuyor bu işler. icraat yapın icraat. hoş yapmadığınızı söylemiyorum tabiki. dedim ya çoğunuzu tanımıyorum. ama en azından şu çocuklukları da yapmamanızı ben talep ediyorum. zira gerçekten çok komik ve kendinizi küçük düşürüyorsunuz. he şimdi siz yorum yapmayın ben söyleyeyim. nurcu falan değilim. ve fethullah gülenden hiç haz etmem. fakat bu insan ve yandaşlarının atatürkçü olan sizlere sıf şu yazı dolayısıyla g..tleri ile gülmesi, zoruma da gitmiyor değil.
başka hiçbir işi gücü kalmamış, kafayı fethullah gülen'le bozmuş, birey söylemi.

(bkz: berke de cansu dan ayrılsın istiyorum)
arkadaşın birinin fetullah isimli bir arkadaşı varmış ve bir tarafta da gülen sözlük yazarları varmış, birinin birilerinden özür dilemesi isteniyor ama karmaşık olmuş, büyütmeye gerek yok olay açık.
(bkz: boktan başlığa boktan entry kampanyası)
(bkz: anne ben başlık sıçtım)
sadece sözlükten değil, memlekete verdiği zararlardan dlayı tüm türkiye den özür dilemesi gerekir.
özür dilemesi için bir sebep olmadığı için gereksiz istektir. ayrıca bence sözlükte fethullah gülen'e hakaret edenler ondan özür dilesin zira şahsı hakkında pek de iyi şeyler söylenmemektedir sözlükte. gerçi fikir özgürlüğü saygı duyarım ama böyle isteğe de böyle karşı istek. *
son olarak da (bkz: fetullah değil fethullah)
*