bugün

hala buralarda onlar. bir çoğu kabuk değiştirdi. dikkatli bakınca net anlaşılıyor. şimdiki mottoları "akp li değilim ama" ile başlayan; alevilere, muhalefete, atatürk e sallayan tarzda. tabi herkesi kendileri gibi gerizekalı sandıkları için kamufle olduklarını düşünüyorlar.

sizin güttüğünüz koyun kadar bizim siktiğimiz çoban var. hey yavrum hey.

tam ehliyetsizler sürüsü sizi...
küfür etmeye gerek yok. kudurmaları için fetöş demek bile yeter (di).
fetöcüdür.
10 numara gerizekaldır.

fetöcü olmak için gerizekalılık gerekir. ön şarrtır . koşuldur.

akıl zeka olsa neden öss sorularını çalsınlar. fetöcüde beyin olmadığını fetöcülerde bilir.

akıl olsa zaten amerikalı papazı sorgularlar.

beyin yok ki sorgulasın. sorgulayan adamı fetö sevmez.

beyinsizlik ön şarttır.
daha fazla küfredilip, daha fazla kudurtulması gereken dincidir. sümüklü vaizinin yedi sülalesinden girilmesi, çıkılması gerekmektedir.
Azılı fetöcüdür. Daha da fazla küfredilip, ağlatılması gerekir.
içten içe kudurur sonuçta beraber yürüdüler bu yollarda ama şimdilik Takiye yapıp biraz sövebilirler.
her gün yüz yüze baktığımız tiplerdir. dinci değil bunlar din taciri.. 2 tanesi hala bizim şirketteler. ben ilk 2009 da girdim buraya. 4 sene boyunca her konusu açılınca ağzıma ne gelirse söyledim o feto denilen iblise. bu arkadaşlar koyu akp li olduklarından ben sövdükçe bana tepki gösteriyorlardı. nihayet 17-25 aralıkta bir anda tüm akp lilere gelen feng şui ( büyük aydınlanma ) sayesinde onlarda korudukları şeytanın yüzünü gördüler.

bugün ? bugün benden daha çok küfür edip onların düşüncesine göre ben "az küfür ediyorum" diye bana fetocu imalarında bulunuyorlar. hahahahasktir.
Artık kalmayan dinci hepsi birden en koyu anti-fetö oldu.